عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مورينيو 9 سال بدون باخت خانگي

مورينيو 9 سال بدون باخت خانگي
شنبه 30 بهمن 1389  03:59 ب.ظ

مورينيو 9 سال بدون باخت خانگي
 

آخرين شکست آقاي خاص در بازي‌هاي خانگي به 9 سال قبل برمي‌گردد.


   مورينيو آخرين بار 9 سال قبل در ديدار خانگي شاهد شکست شاگردانش بوده و از آن پس تاکنون در هيچ مسابقه‌اي برابر حريفانش تسليم نشده است.

سرمربي کنوني رئال مادريد 23 فوريه 2002 آخرين شکست خانگي‌اش را برابر "بيرامار" درليگ برتر پرتغال تجربه کرد.

اين مربي پرتغالي در آن زمان هدايت پورتو را برعهده داشت. از باخت 3 بر 2 پورتو به بيرامار 9 سال مي‌گذرد و مورينيو از آن پس تاکنون با هيچ يک از تيم‌هاي چلسي، اينتر و رئال مادريد در ورزشگاه‌هاي خانگي نباخته است. به نظر نمي‌رسد لوانته در ليگا بتواند قوهاي سپيد را برده و رکورد دست نيافتني آقاي خاص را خراب کند.

بهترين مربي فصل پيش اروپا در حال حاضر روي نيمکت هدايت رئال مادريد مي‌نشيند و حتي در صورت دست نيافتن به عنوان قهرماني با اين تيم نيز از سانتياگو برنابئو رفتني نخواهد بود. او در اين باره به مارکا، روزنامه شناخته شده اسپانيايي گفت: به پايان رساندن اين فصل بدون عنوان قهرماني بسيار دردناک خواهد بود. به ويژه براي هواداران. با اين حال همه با شرايط آشنا شده و با آن کنار مي‌آيند.

مورينيو ادامه داد: پيشرفت عادي تيم اين احتمال را نيز با خود به همراه دارد که در شروع کار از موفقيت‌هاي بزرگ خبري در کار نباشد. اين فرآيندي طولاني است که در نهايت به جام‌هاي قهرماني بسيار منجر مي‌شود. من و بازيکنان يکديگر را به خوبي درک مي‌کنيم. آنها در حال حاضر ارائه گر فوتبالي هستند که از آنها انتظار دارم.

رئال مادريد پس از بازي برابر لوانته در ليگا بايد به ديدار المپيک ليون برود. اين مسابقه از دوررفت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا انجام مي‌شود.

 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها