عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آنچلوتي:گتوزو انسان خوب و بازيکن سخاوتمندي است

آنچلوتي:گتوزو انسان خوب و بازيکن سخاوتمندي است
شنبه 30 بهمن 1389  04:01 ب.ظ


آنچلوتي:گتوزو انسان خوب و بازيکن سخاوتمندي است
 

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، کارلو آنچلوتي، مربي ايتاليايي باشگاه چلسي به دفاع از جنارو گتوزو، ستاره ايتاليايي ميلان پرداخته است.


  در پایان دیدار دو تیم میلان و تاتنهام که با شکست میلان میزبان همراه بود، جنارو گتوزو به جو جردن، دستیار هری ردنپ حمله ورشد و با اودرگیری فیزیکی داشت. گتوزو گلوی دستیار ردنپ را در دست داشت و ضربه سر کوچکی هم به او زد.

آنچلوتی که سابقه مربیگری میلان را در کارنامه اش می بیند گفت:« قضاوت درمورد گتوزو، به خاطر این یک اشتباه کار درستی نیست.من اگر این را می گویم به این دلیل است که خوب او را می شناسم.»

این طور به نظر می رسد که یوفا جریمه ای را برای گتوزو درنظر گرفت. آنچلوتی برای 8 فصل مربی گتوزو بود و با این ستاره ایتالیایی به دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رسید و از همین رو به دفاع از این بازیکن برخاسته است.

آنچلوتی در کنفرانسی خبری در دفاع از کاپیتان کنونی میلان گفت:« گتوزو بازیکنی سخاوتمند و انسان خوبی است.او یک اشتباه انجام داد و به خاطر آنچه رخ داده واقعا متاسفم.خود او هم در پایان مسابقه بسیار ناراحت بود و بلافاصله عذرخواهی کرد. او در بیش از 100 بازی در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده و هرگز مشکلی نداشته.این بار او مرتکب اشتباهی شد و درنهایت این یوفاست که تصمیم گیری خواهدکرد.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها