عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آنچلوتي:گتوزو انسان خوب و بازيکن سخاوتمندي است

شنبه 30 بهمن 1389  04:01 ب.ظ

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، کارلو آنچلوتي، مربي ايتاليايي باشگاه چلسي به دفاع از جنارو گتوزو، ستاره ايتاليايي ميلان پرداخته است.

در پایان دیدار دو تیم میلان و تاتنهام که با شکست میلان میزبان همراه بود، جنارو گتوزو به جو جردن، دستیار هری ردنپ حمله ورشد و با اودرگیری فیزیکی داشت. گتوزو گلوی دستیار ردنپ را در دست داشت و ضربه سر کوچکی هم به او زد.

آنچلوتی که سابقه مربیگری میلان را در کارنامه اش می بیند گفت:« قضاوت درمورد گتوزو، به خاطر این یک اشتباه کار درستی نیست.من اگر این را می گویم به این دلیل است که خوب او را می شناسم.»

این طور به نظر می رسد که یوفا جریمه ای را برای گتوزو درنظر گرفت. آنچلوتی برای 8 فصل مربی گتوزو بود و با این ستاره ایتالیایی به دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رسید و از همین رو به دفاع از این بازیکن برخاسته است.

آنچلوتی در کنفرانسی خبری در دفاع از کاپیتان کنونی میلان گفت:« گتوزو بازیکنی سخاوتمند و انسان خوبی است.او یک اشتباه انجام داد و به خاطر آنچه رخ داده واقعا متاسفم.خود او هم در پایان مسابقه بسیار ناراحت بود و بلافاصله عذرخواهی کرد. او در بیش از 100 بازی در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده و هرگز مشکلی نداشته.این بار او مرتکب اشتباهی شد و درنهایت این یوفاست که تصمیم گیری خواهدکرد.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها