عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افاضلي سرمربي اميد برابر قزقيزستان

افاضلي سرمربي اميد برابر قزقيزستان
شنبه 30 بهمن 1389  04:01 ب.ظ

افاضلي سرمربي اميد برابر قزقيزستان

   نشست کمیته فنی فدراسیون فوتبال برای تصمیم گیری در خصوص انتخاب مربیان تیم های امید و بزرگسالان ایران از ساعت 9:40 دقیقه امروز شنبه در آکادمی فوتبال کمپ تیم های ملی برگزار شد.

در این نشست که با حضور علی کفاشیان، مهدی تاج، عزیزالله محمدی، فریدون معینی، امیر قلعه نویی، منصور ابراهیم زاده، علیرضا منصوریان، عباس ترابیان و امیر حسین حسینی برگزار شد در خصوص انتخاب مربیان تیم های امید و بزرگسالان فوتبال ایران بحث و تبادل نظر شد.

در نشست امروز کمیته فنی که بیش از دو ساعت به طول انجامید اعضا به این جمع بندی رسیدند که فعلا هدایت تیم فوتبال امید ایران بر عهده هومن افاضلی باشد که  دور جدید آماده سازی این تیم زیر نظر او آغاز شده است.

بر اساس تصمیم گیری اعضای کمیته فنی مذاکره جدی با مربیان ایرانی برای هدایت تیم فوتبال امید ایران پس از بازی با قزقیزستان به صورت جدی دنبال خواهد شد.

همچنین در خصوص انتخاب مربی تیم فوتبال بزرگسالان اعضا تصمیم بر آن گرفتند که اولویت اول انتخاب یک مربی درجه اول خارجی باشد و اگر با این مربی توافق حاصل نشد یکی از مربیان ایرانی هدایت تیم ملی را بر عهده گیرد.
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها