عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعضای خانواده «معمر قذافی» فرار کردند

اعضای خانواده «معمر قذافی» فرار کردند
شنبه 30 بهمن 1389  04:24 ب.ظ

اخبار رسیده از طرابلس پایتخت لیبی حاکی از آن است که خانواده «معمر قذافی» رهبر لیبی که بیش از 42 سال است بر مسند قدرت تکیه داده، عصر روز گذشته لیبی را به محل نامعلومی ترک کردند.

به گزارش صفحه عربی «تابناک»، در همین حال برخی پایگاه های خبری لیبی صبح امروز از استعفای دسته جمعی تعدادی از اعضای شورای رهبری انقلاب لیبی خبر دادند.

بنابر این گزارش، این افراد علت استعفای خود را رفتار وحشیانه با تظاهرکنندگان و آمار بسیار زیاد کشته شدگان و زخمی های اعتراضات چند روز اخیر در این کشور اعلام کردند.

 این خبر در حالی اعلام شد که تنها در درگیری های روز گذشته تظاهر کنندگان با نیروهای امنیتی در شهرهای مختلف این کشور دست کم 46 تن کشته و ده ها تن دیگر زخمی شدند.

گفتنی است شب گذشته نیز شبکه خبری الجزیره قطر از سقوط شهر «بیضاء» در جنوب لیبی به دست اعتراض کنندگان خبر داد و گفت: دولت لیبی با هدف سرپوش گذاشتن بر جنایات خود، مانع از حضور شبکه های خبری و خبرنگاران در شهرهای مختلف این کشور می شود.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها