عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

وزیر کشور: فتنه گران، باید پاسخگوی مردم باشند

وزیر کشور: فتنه گران، باید پاسخگوی مردم باشند
شنبه 30 بهمن 1389  04:37 ب.ظ

وزیر کشور، با محکومیت اغتشاشات 25 بهمن گفت: حضور گسترده و ده ها میلیونی مردم فهیم در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) و انقلاب یکبار دیگر خشم استکبار ، صهونیست ها و نظام سلطه را برانگیخت.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مصطفی محمد نجار در جمع خبرنگاران افزود: سران فتنه در راستای حرکت ایادی سلطه علیه نظام اسلامی، دست به این اغتشاشات زدند، چرا که آنان ایادی نظام سلطه هستند.

وزیر کشور با اشاره به طرح از پیش تعیین شده کشته سازی و موج سواری سران فتنه گفت: آنان با همکاری استکبار، صهیونیست ها، سلطنت طلب ها و منافقان، برای ایجاد تفرقه دست به قتل شهید ژاله از دانشجویان اهل سنت زدند.

وی افزود: امروز دست فتنه گران برای مردم ما رو شده است و باید پاسخگوی مردم باشند.

محمد نجار به شکست استکبار جهانی در طرح خاورمیانه ای که ترسیم کرده بودند، اشاره کرد و گفت: امروز آنان با خاورمیانه جدید اسلامی و موج بیداری مردم منطقه روبرو شده اند.

وی افزود: سران فتنه نسبت به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و استکبار، به علت شکل گیری تدریجی خاورمیانه اسلامی کم آوردند.

محمد نجار اضافه کرد: استکبار برای انحراف افکار عمومی با استفاده از سران فتنه که ایادی خوشان هستند، در کشور ما دست به این کارها می زنند.

وزیر کشور در پاسخ به سئوال خبرنگاری در زمینه ضرب و شتم برخی خبرنگاران رسانه در اغتشاشات 25 بهمن که حکم و مجوز نیز به همراه داشته اند، افزود: این موضوع را پیگیری می کنم.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:وزیر کشور: فتنه گران، باید پاسخگوی مردم باشند
شنبه 30 بهمن 1389  07:12 ب.ظ

مرگ بر ضد ولایت فقیه

مرگ بر ضد دین واسلام

 

boloriali

boloriali
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 31
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها