عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

عراقیها اخراج گروهک تروریستی منافقین را خواستار شدند

عراقیها اخراج گروهک تروریستی منافقین را خواستار شدند
شنبه 30 بهمن 1389  04:40 ب.ظ

صدها نفر از مردم عراق روز جمعه با برگزاری تجمع اعتراض آمیز روبروی اردوگاه اشرف در استان دیاله، خواستار محاکمه جنایتکاران گروهک تروریستی منافقین و اخراج آنها از کشورشان شدند.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ،تظاهر کنندگان عراقی همچنین با پیوستن به دهها خانواده ایرانی تحصن کننده در مقابل این اردوگاه ضمن ابراز همدردی با آنها خواستار بسته شدن اردوگاه اشرف شدند، و نسبت به حضور این جنایتکاران در خاک کشورشان ابراز انزجار کردند.

خانواده های ایرانی تحصن کننده مقابل این اردوگاه از یک سال پیش تاکنون برای دیدار با فرزندان بازداشت شده خود در زندان های گروهک ترویستی منافقین، تلاش می کنند اما تا کنون موفق نشده اند.

"شیخ محمد جاسم" از شیوخ عشیره تمیم در گفت گو با شبکه خبری العالم اظهار داشت: ما با خانواده ایرانی هایی که گروهک تروریستی منافقین فرزندان آنها را زندانی کرده است، ابراز همدردی می کنیم.

 وی افزود: گروهک منافقین، سازمانی تروریستی است و از دوره رژیم طاغوتی صدام تاکنون اقدام به قتل عام و کشتار مردم عراق کرده است، به همین دلیل ما حضور آنها را در داخل عراق بر نمی تابیم.

 "نافع العیسی" رییس کمیته حقوقی یاری کننده به خانواده های ایرانی تحصن کننده مقابل اردوگاه اشرف به شبکه خبری العالم گفت: این خانواده ها از 13 ماه پیش جلوی در این اردوگاه تحصن کرده اند اما تا کنون نتوانسته اند با فرزندان خود ملاقات کنند درحالی که برخی از آنها سالخورده و برخی دیگر نیز بیمار هستند.

 وی افزود: سازمان های دیگری با گروهک تروریستی منافقین همدست هستند و به نهادهای بین المللی برای پاسخ ندادن به مطالبات این خانواده ها فشار می آورند.

 یک تحصن کننده ایرانی در گفت وگو با خبرنگار العالم اظهار داشت: برادر همسر من از 10 سال پیش تاکنون در داخل اردوگاه اشرف گرفتار است و گروهک تروریستی منافقین مانع از دیدار خانواده ها با زندانیان دربند در این اردوگاه می شوند.

 وی افزود: ما از انتظار کشیدن خسته شده ایم و این در حالی است که گروهک منافقین جنگی روانی علیه ما به راه انداخته است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها