عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

کشتی ایران در انتظار یک عسگری محمدیان دیگر

کشتی ایران در انتظار یک عسگری محمدیان دیگر
شنبه 30 بهمن 1389  04:43 ب.ظ

مربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان گفت: باید ناکامی سال گذشته تیم ملی جوانان را تا حدودی جبران کنیم.

 
 

علی اکبر دودانگه اظهار کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی امیدوارکننده بود اما اکثر نفرات برتر 17-18 ساله بودندو باید روی آنها خیلی کار شود چرا که سنشان نسبت به کشتی گیران جوان دنیا پایین است و اینها می‌توانند یکی دو سال دیگر یک تیم قدرتمند دررده جوانان را تشکیل دهند.

وی محمدحسین محمدیان را پدیده مسابقات دانست و گفت: پسر عسگری محمدیان با کشتی‌هایش همه را متعجب کرد و مرا به قدیم برد. او مرا یاد کشتی‌های پدرش انداخت و پدیده مسابقات بود.

دودانگه همچنین گفت: باید روی این کشتی گیران خیلی کار شود تا از بین همین‌ها تیمی را تشکیل دهیم که ناکامی سال قبل را تا اندازه‌ای جبران کنند. البته همان طور که گفتم برای یکی دو سال دیگر تیم جوانان قدرتمندی خواهیم داشت چون این کشتی گیران مستعد هستند.

مربی تیم ملی جوانان در پایان در مورد انجام نشدن آزمایش دوپینگ گفت: این موضوع برای ما اهمیت بسیاری دارد و قرار بود آزمایش صورت گیرد که نشد، ولی درطول اردوها حتی کشتی‌گیران را آزمایش خواهیم کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها