عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

به اسرائيلي‌ها جنس نمي‌فروشيم(+عكس)

به اسرائيلي‌ها جنس نمي‌فروشيم(+عكس)
شنبه 30 بهمن 1389  04:45 ب.ظ

س از جنگ 33 روزه رژيم صهيونيستي با لبنان، كشورهاي مختلف اسلامي در حمايت از حزب‌الله به تظاهرات عليه رژيم صهيونيستي پرداخته و در اعتراض به اين حمله وحشيانه كالاهاي اين رژيم را تحريم كردند.

فارس- پس از جنگ 33 روزه كه رژيم صهيونيستي عليه مقاومت لبنان به راه انداخت، ملت تركيه اعتراضات گسترده‌اي را آغاز كردند كه اين اعتراضات در جنگ 22 روزه اين رژيم با مردم غزه و پس از آن محاصره غزه نيز ادامه داشت.

پس از جنگ 33 روزه رژيم صهيونيستي با لبنان، كشورهاي مختلف اسلامي در حمايت از حزب‌الله به تظاهرات عليه رژيم صهيونيستي پرداخته و در اعتراض به اين حمله وحشيانه كالاهاي اين رژيم را تحريم كردند.
تركيه نيز در اين برهه اعتراضات ديپلماتيك و مردمي را در پيش گرفت.

اين تصوير يك فروشگاه ترك است كه در آن ايام و در اعتراض به حمله ارتش رژيم صهيونيستي به مردم لبنان، ورود صهيونيست‌ها به داخل فروشگاه را ممنوع اعلام كرده است.

ترك‌ها در جنگ 22 روزه غزه نيز با اعلام حمايت از ملت مظلوم فلسطين و پس از آن براي آزادي اين ملت از محاصره، تلاش‌هاي زيادي صورت دادند كه منجر به راه‌اندازي كاروان‌هاي آزادي و شكست حصر غزه شد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
nikbakht88 badrood amirbest تشکرات از این پست

پاسخ به:به اسرائيلي‌ها جنس نمي‌فروشيم(+عكس)
شنبه 30 بهمن 1389  09:49 ب.ظ

اسرائیل دیگر در بین هیچ کس و هیچ جا محبوبیت ندارد

badrood

badrood
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 352
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها