عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

جنجال این بار بر سر«رنگ موی اوباما»!+عکس

جنجال این بار بر سر«رنگ موی اوباما»!+عکس
شنبه 30 بهمن 1389  04:47 ب.ظ

به گزارش فردا به نقل از وب سایت روزنامه دیلی میل، ملاقات هو جین تائو- نخست وزیر چین- چند روز پیش ازسفر به امریکا، تمام نگاه‌ها را به اقتصاد و ارتش چین و آینده امریکا معطوف کرده بود. تحلیل گران چنان غرق این موضوع بودند که به سختی به دیگر چیز‌ها توجهی نشان می‌دادند.

اما جالب اینجا بود که پس از مراسم صرف شام در کاخ سفید، تمام نگاه‌ها به موهای اوباما جلب شد.

تصاویری از اوباما در دو عکسی که در این سایت منتشر شد، مشخص می‌کرد، رنگ موهای اوباما در قبل و بعد از مراسم تفاوت چشمگیری داشته‌اند.

مقامات کاخ سفید و همراهان اوباما در آن مراسم اعلام کردند که چنین چیزی صحت ندارد. حتی همسر اوباما - میشل اوباما- نیز اعلام کرد که «اصلا احتیاج به انجام چنین کاری نیست».

اما تصاویر زیر به خوبی نشان می‌دهند که تفاوت ره از کجاست تا به کجا!

جنجال این بار بر سر«رنگ موی اوباما»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
hojat20 badrood amirbest تشکرات از این پست

پاسخ به:جنجال این بار بر سر«رنگ موی اوباما»!+عکس
شنبه 30 بهمن 1389  09:51 ب.ظ

احتمالا رنگ موی اون خیلی عالیه که اصلا قابل تشخیص نیست

badrood

badrood
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 352

پاسخ به:جنجال این بار بر سر«رنگ موی اوباما»!+عکس
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:15 ب.ظ

سلام

یعنی در امریکا هیچ مشکلی ندارد و فقط و فقط رنگ مو آقای اوباما مشکل مردم و ملت است .

منتظر فعالیت بیشتر شما در این تالار بزرگ هستیم

سلامی به گرمی آفتاب

بنده مدير تالار  عکس های خبری شدم و قصد دارم از کاربران نمونه انتخاب کنم و بهترين را به سايت معرفی کنم بدهی است اگر شما تلاش چشم گيری داشته باشيد بدون شک برنده خواهيد شد .

و مباحثی را در تالار مطرح می کنيم در قالب عکس،  که عکسی را به عنوان عکس نمونه يا پست ويژه قرار می دهيم و کاربران نظر يا نقدی می کنند .

پس گذاشتن عکس به سختی گذاشتن مطلب و مطالعه ان نيست پس  درنگ نکنيد 

پس  با گذاشتن مطلب در انجمن  هم شانس برنده شدن را از دست ندهيد و هم کاربر نمونه شويد...

و......

مشکل اینجاست که   

مدیر تالار عکس های خبری

http://www.rasekhoon.net/Forum/ForumShow-116-1.aspx

ما جراتش را نداریم.

زندگی پر از اتنخاب است

amirbest

amirbest
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 2319
دسترسی سریع به انجمن ها