عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

دايي: با از جان‌‌گذشتگي شاهين را شكست داديم

دايي: با از جان‌‌گذشتگي شاهين را شكست داديم
شنبه 30 بهمن 1389  06:12 ب.ظ

 علي دايي پس از برتري 2 بر يك برابر شاهين بوشهر گفت: هر دو تيم براي برد و كسب 3 امتياز به ميدان آمده بودند. بازي بسيار زيبايي بود اما همان‌طور كه استيلي سرمربي شاهين هم گفت كيفيت زمين مسابقه بسيار بد بود و دو تيم رو به بازي هوايي آوردند كه البته شاهين بيشتر به بازي هوايي متكي بود. 
وي ادامه داد: در نيمه اول موقعيت‌هاي گلزني زيادي بدست آورديم كه آنها را از دست داديم. اگر بازيكنان ما دقت مي‌كردند در همان نيمه اول گل‌هاي بيشتري مي‌زديم كه در نهايت با تساوي يك بر يك به رختكن رفتيم. 

سرمربي پرسپوليس تصريح كرد: در نيمه دوم با صحبت‌هايي كه با بازيكنان در رختكن كردم و تعويض‌هايي كه انجام شد و دقت بيشتر بازيكنان پيروز شديم. اين پيروزي را مديون دوندگي، از جان‌گذشتگي و تلاش بازيكنان هستيم. 
دايي با اشاره به تمرين بر روي ضربات ايستگاهي گفت: بر روي اين ضربات كار كرده بوديم و مي‌توانستيم بيش از 2 گل بزنيم. در اواخر مسابقه نيز شاهين به دليل رو آوردن به توپ‌هاي هوايي يكي دو موقعيت گلزني داشت كه نتوانست از آن استفاده كند. من با آوردن مدافع بلندقد حربه شاهين را خنثي كردم. 
دايي در مورد حضور هاشميان و سكو برت در اين ديدار گفت: اين دو بازيكن براي اولين بار در تركيب پرسپوليس در ليگ برتر بازي و به ما خيلي كمك كردند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان

پاسخ به:دايي: با از جان‌‌گذشتگي شاهين را شكست داديم
شنبه 30 بهمن 1389  07:10 ب.ظ

آقای دایی

این برد در حد نام پیروزی نیست !

تلاش - تلاش

boloriali

boloriali
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 31
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها