عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شيعه و سني با حضور گسترده در صحنه بر بالندگي نظام تأكيد دارند

شيعه و سني با حضور گسترده در صحنه بر بالندگي نظام تأكيد دارند
شنبه 30 بهمن 1389  06:12 ب.ظ

  احمدرضا قلي‌پور ظهر امروز در يادواره شهدا در اين شهرستان اظهار داشت: سربلندي و عزت امروز ما در تمام عرصه‌هاي مختلف در سايه ولايت رهبري انقلاب اسلامي است. 
وي افزود: امروز انقلاب اسلامي مرهون خون شهداي اسلام است و آنها با خون خود استقلال و آزادي را براي ايران اسلامي به ارمغان آوردند. 
اين مسئول خاطرنشان كرد: تكريم مجاهدت و پاسداشت نقش والاي شهدا وظيفه همه ارادتمندان به اسلام و رهپويان فرهنگ جهاد و شهادت است. 
فرماندار چالدران انقلاب اسلامي ايران را مرهون خون شهيدان و جانفشاني‌هاي ياران انقلاب، امام راحل و اطاعت از فرامين ايشان برشمرد و اضافه كرد: شهدا صاحبان اصلي انقلاب و اسلام هستند و تداوم اسلام مرهون خون پاك شهداست. 
قلي‌پور هوشياري ملت ايران را در برابر توطئه‌هاي دشمنان مهم عنوان كرد و گفت: امروز دشمنان نظام جمهوري اسلامي مي‌خواهند با ايجاد تفرقه ميان مسلمانان به اهداف پليد خود دست يابند كه در اين ميان مردم بايد با هوشياري كامل نگذارند دشمنان به اهداف شوم خود دست پيدا كنند. 
اين مسئول وحدت و يكدلي شيعه و سني را انگيزه‌اي خلل‌ناپذير در برابر توطئه‌هاي استكبار جهاني برشمرد و گفت: مسلمانان شيعه و سني همواره با حضور گسترده خود در تمام صحنه‌ها بر بالندگي نظام تأكيد و تكيه بر ولايت فقيه را به اثبات رساندند. 
وي ادامه داد: ملت ايران در سايه انديشه‌ها و آرمان‌هاي امام راحل و نظام اسلامي مستحكم‌ شده‌اند و راه پرافتخار خود را با قدرت و تكيه براحكام ديني ادامه خواهند داد. 
قلي‌پور با اشاره به نقش شهدا در تداوم و پويايي انقلاب اسلامي گفت: امروز بيش از هر زمان نياز به نقش شهداي انقلاب در تحكيم باور معنوي مردم داريم و با تحقق برنامه‌هاي فرهنگي مي‌توان اين نقش را در نظام اسلامي جاودانه كرد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها