عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تکريم دانشجويان و رفع مشکلات آموزشي از سياست‌هاي اصلي دانشگاه است

تکريم دانشجويان و رفع مشکلات آموزشي از سياست‌هاي اصلي دانشگاه است
شنبه 30 بهمن 1389  06:48 ب.ظ

دبير منطقه 16 دانشگاه آزاد اسلامي گفت: سياست دانشگاه آزاد اسلامي بها دادن و تکريم دانشجويان و رفع مشکلات آموزشي و مالي آنان است.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي ايسنا، دکتر جمال الدين الواني در مراسم توديع و معارفه رييس واحد خورموج افزود: نماينده شهرستان در مجلس، فرماندار، امام جمعه و ساير مسئولين شهرستان همه پيگير مسائل دانشگاه آزاد اسلامي واحد خورموج بوده اند که ما بايد از اين حسن توجه تشکر نمائيم.

وي اظهاركرد: نماينده مردم دشتي و تنگستان در مجلس شوراي اسلامي هميشه در سطح کلان حامي دانشگاه آزاد اسلامي بوده و يقيناَ در بهبود روند واحد خورموج کمک خواهد کرد.

دبير منطقه 16 تعامل با مسئولين شهرستان را در مسير پيشرفت دانشگاه ضروري دانست و با بيان اينکه سرمايه هر مجموعه و سازمان نيروي انساني است، تصريح کرد: دانشگاه و نيروي انساني به هم وابسته هستند که در صورت همکاري و همدلي کارکنان، يک سازمان پيشرفت و توسعه مي‌يابد.

الواني از زحمات روساي قبلي واحد خورموج قدرداني كرد و افزود: رئيس جديد واحد از نيروهاي توانمند مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي مي باشد که نظر مسئولين شهرستان نسبت به ايشان مثبت مي باشد.

بنابراين گزارش، رئيس جديد واحد خورموج نيز در اين مراسم ابراز اميد واري كرد كه بتواند در اين مسئوليت با همکاري ساير کارکنان منشاء خدماتي شود.

علير ضا چمکوري با اشاره به گسترش آموزش عالي در کشور افزود: شاهد رقابت بين دانشگاه‌ها هستيم و در اين مرحله، دانشگاهي موفق خواهد شد که درآن خلاقيت و تلاش باشد.

وي خواستار تلاش و جديت کارکنان شد و تصريح کرد: تلاش مضاعف و همدلي در هر مجموعه باعث پيشرفت آن مي شود.

در پايان اين مراسم دکتر الواني دبير منطقه شانزده، مهندس عليرضا چمکوري را به عنوان رئيس جديد واحد معرفي و از زحمات مهندس محمود قدرتيان در دوران تصدي سرپرستي واحد خورموج قدر داني كرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها