عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

معاون وزارت علوم: زودتر از سال ‌١٤٠٤ به مقام اول علمي منطقه دست مي‌يابيم

معاون وزارت علوم: زودتر از سال ‌١٤٠٤ به مقام اول علمي منطقه دست مي‌يابيم
شنبه 30 بهمن 1389  06:52 ب.ظ

معاون آموزشي وزارت علوم و تحقيقات با بيان اين‌كه بر اساس سند چشم‌انداز ايران بايد تا سال 1404 بتواند به مقام اول علمي در منطقه دست يابد، اظهار كرد: با توجه به رشد روزافزوني كه ايران در حوزه علوم و فناوري دارد به طور حتم زودتر از اين زمان به اين مقام دست مي‌يابد.

به گزارش خبرنگار سياسي خارجي ايسنا، حسين نادري‌منش در همايش "نقش فناوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان؛ فرصت‌ها و چالش‌ها" با بيان اين‌كه جمع‌آوري ايرانيان خارج از كشور بايد بر اساس تخصص و در جهت استفاده حداكثري از توانمندي‌هاي آنان باشد، گفت: طي 17 جلسه توانمندي‌هاي متخصصين مدعو در اين همايش مورد بررسي قرار گرفت كه از ميان آنها تعدادي براساس توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي متخصصين خارج از كشور انتخاب شدند.

وي با اشاره به برگزاري 24 جلسه تخصصي در زمينه فناوري در اين همايش دو روزه گفت: اميدواريم برگزاري چنين نشست‌هاي تخصصي باعث همگرايي ميان متخصصان و دانشمندان ايراني داخل و خارج از كشور شود و علاوه بر آن باعث شود ايران به پايگاه علمي منطقه تبديل شود.

معاون آموزشي وزارت علوم و تحقيقات در پايان ابراز اميدواري كرد كه با توجه به سال همت مضاعف تلاش جدي‌تر در رشد جمهوري اسلامي ايران انجام شده و جمهوري اسلامي ايران بتواند سكاندار علمي در منطقه شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها