عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جمعي از دانشجويان فيزيوتراپي با حضور در برابر وزارت بهداشت خواستار شدند:

جمعي از دانشجويان فيزيوتراپي با حضور در برابر وزارت بهداشت خواستار شدند:
شنبه 30 بهمن 1389  06:53 ب.ظ

جمعي از دانشجويان رشته فيزيوتراپي دانشگاه‌هاي علوم پزشكي با حضور در برابر وزارت بهداشت خواستار اجراي مصوبه ايجاد دوره دكتراي حرفه‌اي رشته فيزيوتراپي شدند.

به گزارش خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، يكي از دانشجويان رشته فيزيوتراپي دانشگاه علوم پزشكي تهران كه به عنوان نماينده دانشجويان خواستار ديدار با وزير بهداشت شد دراين باره گفت: حدود 21 ماه پيش ايجاد رشته دكتراي حرفه‌اي فيزيوتراپي تصويب شد، ولي متاسفانه با توجه به بوروكراسي اداري هنوز اين مصوبه اجرا نشده است.

وي با بيان اينكه ايجاد دوره دكتري اين رشته موجب رشد جامعه علمي كشور مي‌شود، اظهاركرد: در تمام دنيا اين دوره راه اندازي شده است و به دليل نبودن اين دوره در كشور ما بسياري از دانشجويان براي ادامه تحصيل به كشورهاي خارجي مي‌روند.

اين دانشجو با بيان اينكه با وجود رايزني‌هاي متعدد انجمن فيزيوتراپي در شوراي عالي برنامه ريزي، اجرايي شدن اين طرح به تعويق افتاده و به سرانجام نرسيده است، اظهار كرد: البته طي اين مدت مكاتبات فراواني با وزارت بهداشت و رياست جمهوري و ديگر نهادها انجام شده است كه هنوز نتيجه‌اي نداشته است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها