عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

در كميسيون فرهنگي مجلس ارائه مي شود؛ گزارش عملكرد معاونت‌هاي سينمايي و هنري وزارت ارشاد

در كميسيون فرهنگي مجلس ارائه مي شود؛ گزارش عملكرد معاونت‌هاي سينمايي و هنري وزارت ارشاد
شنبه 30 بهمن 1389  07:17 ب.ظ

در جلسه اين هفته كميسيون فرهنگي گزارش مديرعامل بنياد ملي بازي‌هاي يارانه‌اي و گزارش عملكرد معاونت‌هاي سينمايي و هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي استماع مي شود.

به گزارش خبرنگار پارلماني ايسنا، همچنين لايحه موافقت نامه بين دولت جمهوري اسلامي ايران و سازمان آموزشي ، علمي و فرهنگي سازمان ملل متحد (يونسكو) راجع به تاسيس مركز مطالعاتي، منطقه‌اي حفظ ميراث فرهنگي ناملموس در آسياي ميانه و غربي تحت نظارت يونسكو و همچنين پيش نويس طرح ساماندهي مساجد بين راهي و لايحه استفساريه قانون ابطال اسناد و فروش رقبات، آب و اراضي موقوفه مصوبه 1371 بررسي مي شود.

همچنين در جلسات اين هفته كميسيون دو نفر از اعضاي كميسيون جهت عضويت در كميسيون تلفيق براي رسيدگي به لايحه بودجه سال 1390 كل كشور انتخاب شده و در كارگروه تنظيم قانون جامع صدا وسيما نيز ادامه بررسي طرح اداره سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران انجام مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها