عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مدير حوزه‌هاي علميه خواستار شد؛ برگزاري نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه ادامه پيدا کند

مدير حوزه‌هاي علميه خواستار شد؛ برگزاري نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه ادامه پيدا کند
شنبه 30 بهمن 1389  07:17 ب.ظ

مدير حوزه‌هاي علميه سراسر کشور، خواستار ادامه پيدا کردن برگزاري نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه قم، آيت‌الله مرتضي مقتدايي، امروز (30بهمن) در حاشيه مراسم افتتاحيه نخستين نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه که در مجتمع فرهنگي امام خميني(ره) برگزار شد، با مثبت ارزيابي کردن برگزاري نمايشگاه استاني کتاب حوزه تصريح کرد: هفته گذشته نمايشگاه استاني کتاب برگزار شد و انصافا مورد استقبال گرم اهالي فرهنگ دوست و اهل مطالعه استان قم قرار گرفت و اين نمايشگاه نيز تخصصي کتاب حوزه است و اولين نمايشگاهي است که به اين عنوان تاسيس مي‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبري، ادامه داد: اميدواريم کتاب‌هايي که در نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه به نمايش گذاشته مي‌شود مورد استقبال حوزويان و طلابي که علاقه‌مند به کتاب هستند، قرار بگيرد، چراکه اينها انس با کتاب دارند و کتاب تقريبا رفيق شبانه روزي آنهاست.

مدير حوزه‌هاي علميه سراسر کشور، در ادامه با تقدير از وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: مطمئنا با دعوتي که از ناشران خارجي براي شرکت در اين نمايشگاه شده مورد استقبال قرار خواهد گرفت که انتظار داريم ادامه پيدا کند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اهتمام شان را نسبت به نمايشگاه تخصصي حوزه بيشتر کند و ادامه بدهند و اگر در سال بيش از يک مرتبه نيز باشد مفيد خواهد بود.

مقتدايي، در بخش ديگري از سخنان خود از ارائه تسهيلات خريد کتاب به حوزويان خبر داد و عنوان کرد: از مراکز مختلف درخواست داريم که کتاب‌هاي حوزوي را با تخفيف ارائه دهند و به حدي نيز در اين زمينه به طلاب کمک شده است.

گفتني است اولين نمايشگاه تخصصي کتاب حوزه از 30 بهمن تا 6 اسفند در مجتمع فرهنگي امام خميني(ره) داير است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها