عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سارقاني كه قرباني خود را مجبور به خوردن گوش خود كردند

سارقاني كه قرباني خود را مجبور به خوردن گوش خود كردند
شنبه 30 بهمن 1389  07:18 ب.ظ

پليس ايرلند در گزارشي اعلام كرد كه يك گروه سارق سابقه‌دار با حمله به يك مرد جوان ابتدا او را مورد ضرب و شتم قرار داده و سپس با كندن نيمي از گوشش، او را مجبور به خوردن آن كردند.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در گزارش پليس جنايي ايرلند آمده است كه اين مرد 21 ساله كه نامش به دلايل امنيتي فاش نشده است، شب گذشته حين بازگشت به منزل مورد هجوم چند سارق قرار گرفت. اين سارقان كه احتمال مي‌رود از اعضاي يك باند شرور خياباني باشند، اين جوان را ابتدا با چكش و باطوم فلزي مورد ضرب و شتم قرار داده و سپس باكندن نيمي از گوش قرباني، وي را مجبور به خوردنش كردند.

به گزارش ايسنا، بر اساس گزارش پليس اين كشور كه در شبكه خبري بي‌بي‌سي هم منتشر شده است، اين مرد جوان صبح امروز با كمك رهگذران به نزديك‌ترين بيمارستان منتقل شد. پزشكان نيز خاطر نشان كردند كه وي از ناحيه آرواره، پا و سرش به شدت دچار جراحت شده بود. با اين حال، تاكنون افرادي كه به اين مرد جوان حمله كرده بودند، شناسايي و دستگير نشدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها