عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

هومن افاضلي: طوري كار مي‌كنم كه انگار مي‌خواهم 30 سال در تيم ملي بمانم!

هومن افاضلي: طوري كار مي‌كنم كه انگار مي‌خواهم 30 سال در تيم ملي بمانم!
شنبه 30 بهمن 1389  07:19 ب.ظ

هومن افاضلي گفت: از روز اول هم قرار بر اين بود سرمربي موقت تيم ملي اميد باشم تا زماني كه براي اين تيم راه حل جديدي پيدا شود.

سرمربي موقت تيم ملي فوتبال اميد در حاشيه گردهمايي مربيان برتر در گفتگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه طوري كار مي‌كنم كه انگار مي‌خواهم 30 سال در تيم ملي بمانم اظهاركرد: واقعيت اين است كه از ابتدا سرمربيگري تيم ملي اميد را به صورت موقت قبول كردم. ولي نوع كار و برنامه‌ريزي‌ام براي تيم ملي ريشه دار است و به همين دليل تا زماني كه تكليف تيم ملي اميد به صورت دائم روشن شود تمرينها را طبق برنامه پيش مي‌برم و نتايج آنها را به صورت مكتوب به سرمربي پس از خود مي‌دهم.

وي با بيان اينكه در تيم ملي نبايد از كسي طلبكار باشيم افزود: در تيم ملي از خيلي چيزها گذشته‌ام و تا زماني كه مسولان فدراسيون فوتبال صلاح بدانند درخدمت تيم ملي اميد خواهم بود. من سرباز تيم ملي هستم و احساس من اين است كه هدف از كار در تيم ملي، اداي دين به مردم و خوشحال كردن آنهاست. من معتقدم ديني را كه به عهده ما است به مردم ادا نكرده‌ايم و به همين دليل است كه فوتبال ديگر مردم را خوشحال نمي‌كند و آنها را به ورزشگاه نمي‌كشاند.

وي ادامه داد: پيش از اين هم براي تيم ملي كار كرده‌ام و خيلي وقت‌ها از خيلي چيزها چشم پوشي كرده ‌ام اما براي اين كار پشيمان نيستم، خدمت به تيم ملي را وظيفه خود مي‌دانم. كار درباشگاه فرق مي‌كند. چرا كه روابط در باشگاه حرفه‌اي و شخصي است و افراد مطابق سليقه خودشان رفتار مي‌كنند.

افاضلي در ادامه با بيان اينكه اوضاع تيم ملي خوب است درباره بازي تيم ملي اميد برابر قرقيزستان در انتخابي المپيك لندن خاطرنشان كرد: اميدوارم بازيكنان بتوانند شرايطي كه در چند هفته اخير داشتيم را ادامه دهند و از آنجايي كه تيم ما از بازيكنان بااستعدادي برخوردار است به كسب نتيجه در آن بازي اميدوارم. شايد اين تيم بهترين تيم اميد تاريخ ايران نباشد اما احساس مي‌كنم روحيه جمعي در اين تيم بيشتر است.

وي درپايان با تشريح وضعيت حريف تيم ملي دربازي روز چهارشنبه گفت: قرقيزستان كم گل مي‌خورد و كم گل مي‌زند و به همين دليل بسيار خطرناك است. چرا كه اگر يك گل بزند كار براي ماسخت مي‌شود. تيم ما پتانسيل زيادي دارد و با وجود اينكه براي همه حريفان احترام قائليم بايد بگويم از هيچ حريفي نمي‌ترسيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها