عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فداكاري يكي از كاركنان ارتش در امدادرساني به مردم

فداكاري يكي از كاركنان ارتش در امدادرساني به مردم
شنبه 30 بهمن 1389  07:19 ب.ظ

فداكاري يكي از كاركنان هوانيروز ارتش موجب جلوگيري از صدمه ديدن مردم روستايي در اطراف اصفهان شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در پي شرايط نامساعد جوي بر اثر كولاك و برف در روستاي وزوه در منطقه فريدن استان اصفهان يك فروند بالگرد هوانيروز براي امدادرساني به اين منطقه صعب‌العبور اعزام شد.

در جريان اين عمليات امدادرساني، يكي از خدمه پروازي اين بالگرد به نام استوار يكم علي عسگري به منظور جلوگيري از صدمه مردم و كودكاني كه براي دريافت كمك به طرف بالگرد هجوم آورده بودند، با از خودگذشتگي خود مانع برخورد اهالي روستا به ملخ بالگرد شد كه در نتيجه اين اقدام دست وي از ناحيه مچ قطع شد.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام والمسلمين واحدي معاون فرهنگي و روابط عمومي ارتش با تقدير از حركت اين خدمه بالگرد هوانيروز گفت: از اين نمونه‌ها در ارتش جمهوري اسلامي ايران كم نيست ولي يكي از ويژگي‌هاي ارتش، نجابت و بي‌ادعايي كاركنان آن است.

براساس اين گزارش پايگاه هوانيروز اصفهان در طول سال‌هاي اخير ده‌ها مورد عمليات موفق امداد رساني و مردم‌ياري در مناطق مختلف به ويژه مناطق محروم يا صعب‌العبور انجام داده است كه از جمله آن مي‌توان به عمليات امدادرساني به يك زن باردار در روستاي وزوه از توابع اصفهان در هفته گذشته اشاره كرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها