عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رييس زندان مركزي قم خبر داد: خروج 63 بسته ترياك از بدن يك زنداني تازه وارد

رييس زندان مركزي قم خبر داد: خروج 63 بسته ترياك از بدن يك زنداني تازه وارد
شنبه 30 بهمن 1389  07:27 ب.ظ

رييس مجتمع زندان مركزي قم از كشف 802 گرم ترياك و 68 گرم شيشه در اين مجتمع خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عباس ايزدي يكي از راه‌هاي عمده ورود مواد مخدر به داخل زندان را حمل مواد مخدر توسط زندانيان جديد‌الورود به صورت بلع و انباري عنوان كرد و گفت: مسئولان زندان و عوامل يگان حفاظت و اطلاعات زندان‌هاي قم به‌طور شبانه‌روزي و با جديت در حال مقابله با اين معضل هستند و در اين راستا همكاري خوبي با مقامات قضايي وجود دارد.

وي با اشاره به كشف مواد مخدر در زندان‌هاي قم يادآور شد: يكي از زندانيان جديدالورود كه رفتار وي مشكوك بود، در بازداشتگاه عمومي مورد مراقبت ويژه قرار گرفت و در سه مرحله 63 بسته ترياك آب‌بندي شده به وزن 802 گرم از بدن وي خارج شد.

رييس مجتمع ندان مركزي قم ادامه داد: در همان روز از زنداني ديگري مقدار 68 گرم شيشه كه به طور ماهرانه در دمپايي خود جاسازي كرده بود، با تلاش و هوشياري ماموران حفاظت و اطلاعات كشف شد.

ايزدي تاكيد كرد: در راستاي فعاليت‌هاي سازماني و برنامه كاهش آسيب، تلاش زندانبان‌ها براي مقابله با ورود مواد مخدر به داخل زندان با جديت ادامه دارد و با همكاري دستگاه قضايي با متخلفان و مجرمان به صورت قاطع برخورد خواهيم كرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها