عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

حضور پررنگ فيليپين در نمايشگاه گردشگري «نيويورك»

حضور پررنگ فيليپين در نمايشگاه گردشگري «نيويورك»
شنبه 30 بهمن 1389  07:28 ب.ظ

«فيليپين» در نخستين‌ حضورش در نمايشگاه گردشگري «نيويورك»، حضوري پررنگ را تجربه مي‌كند.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كشور آسيايي كوچك «فيليپين» در نخستين‌ حضورش در تاريخ نمايشگاه گردشگري «نيويورك» تحت عنوان NYTTS با در اختيار گرفتن يكي از بهترين غرفه‌ها، حضوري پررنگ را تجربه مي‌كند.

به گزارش ايشيا نيوز، نمايشگاه گردشگري نيويورك از تاريخ 25 تا 27 فوريه برگزار خواهد شد و حضور پررنگ در آن مي‌تواند رشد چشمگير صنعت گردشگري هر كشوري را در پي داشته باشد، اين در حالي است كه دولت فيليپين در راستاي تبديل اين كشور به يكي از مقاصد «گردشگري درماني» جهان در آينده نزديك، اقدام به صدور ويزاي «گردشگري درماني» خواهد كرد تا بدين‌ وسيله اين كشور آسيايي به يكي از مقاصد «گردشگري درماني» جهان تبديل شود.

 

پروژه صدور ويزاي گردشگري درماني فيليپين از ماه مارس آغاز خواهد شد و در قالب آن گردشگران مي‌توانند شش ماه در فيليپين اقامت كنند؛ اين در حالي است كه در ماه نوامبر با گذشت چند ماه از مرگ چندين گردشگر در فيليپين در حادثه گروگانگيري در شهر «مانيل»، اين كشور رشد 17 درصدي گردشگرانش را تجربه كرد.

اكنون صنعت گردشگري فيليپين به شرايط عادي بازگشته و اين كشور همچنان ميزبان گردشگراني از آمريكا و كشورهاي اروپايي است. صنعت گردشگري يكي از اركان اقتصاد فيليپين بوده و بخش قابل توجهي از مردم اين كشور در صنعت گردشگري و يا صنايع مرتبط به كار اشتغال دارند.

 

فيليپين از جاذبه‌هاي گردشگري طبيعي متنوعي بهره مي‌برد كه از آن جمله مي‌توان به جزيره‌ي زيباي «نگروس» اشاره كرد كه مرداب‌هاي فراوان با پرندگان زيبا و حيوانات نادر را در خود جاي داده است.

پيش‌بيني مي‌شود در طي سه روز برگزاري نمايشگاه گردشگري نيويورك كه دو روز نخست ويژه فعالان در صنعت گردشگري و روز پاياني ويژه عموم مردم است، نزديك به 200 هزار نفر از اين نمايشگاه ديدن كنند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها