عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سبحاني نيا: تضاد در گفتار وکردار سران فتنه تکليف قوه قضائيه را روشن ساخته است

سبحاني نيا: تضاد در گفتار وکردار سران فتنه تکليف قوه قضائيه را روشن ساخته است
شنبه 30 بهمن 1389  07:28 ب.ظ

همزمان با هفته وحدت و بمناسبت گرامي داشت ميلاد نبي اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) مراسمي با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين سبحاني نيا عضو هيئت رئيسه مجلس شوراي اسلامي در ستاد نيروي دريايي ارتش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين مراسم دريادار خادم بيغم، جانشين نيروي دريايي، حجه الاسلام سلاجقه انصاري رئيس اداره عقيدتي سياسي و جمعي از فرماندهان اين نيرو حضور داشتند.

در اين مراسم حجت‌الاسلام والمسلمين سبحاني نيا با تبريک ميلاد پيامبر اکرم (ص) با اشاره به فتنه هاي اخير و اقدامات نابخردانه سران فتنه که موجب شادي دشمنان است اظهار كرد: به رغم تمامي توطئه ها و دسيسه هاي دشمن و موانع و مشکلات تحميلي، جهشي همه جانبه در کشور رخ داده است تا جايي‌که امروز بر پايه توسعه متوازن در دو دوره دولت نهم و دهم که سلامت ، امانتداري و پاکدامني آن بي نظير بوده است در حوزه دستاوردهاي نظامي، علمي و فن آوري شاهد رشد چشمگيري بوده ايم و در چند شاخص مهم در رديف يکم تا پانزدهم کشورهاي دنيا قرار گرفته ايم.

وي با تأکيد بر اين‌که وحدت، رهبري و مکتب سه عامل اصلي پيروزي انقلاب اسلامي بوده است، تصريح کرد: انتظار مي رود طي سال‌هاي باقيمانده از چشم انداز 20 ساله به جايگاه مطلوب مورد نظر دست يابيم و اين نيازمند وحدت و تلاش بي شائبه مسئولين و ملت شريف ايران است.

اين عضو هيئت رئيسه مجلس با اشاره به تجمع قشرهاي مختلف جامعه در پاسخ به اقدام مقبوح سران فتنه در 25 بهمن گفت: امروز تضاد در گفتار و کردار سران فتنه تکليف را بر قوه قضائيه و ساير دستگاههاي مربوط روشن ساخته است و مجلس شوراي اسلامي نيز با تشکيل 5 کميسيون در برخورد با آنان اقداماتي صورت خواهد داد.

سبحاني نيا در پايان از حضور فعال و پر افتخار دريادلان نيروي دريايي ارتش در حفظ مرزهاي آبي کشور که به عنوان يک وظيفه ديني در خدمت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بوده اند قدرداني بعمل آورد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها