عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

توسعه گردشگري فريدونشهر نيازمند فراهم‌آوري خدمات اسكان است

توسعه گردشگري فريدونشهر نيازمند فراهم‌آوري خدمات اسكان است
شنبه 30 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

يك گردشگر مالزيايي:
توسعه گردشگري فريدونشهر نيازمند فراهم‌آوري خدمات اسكان است

خبرگزاري فارس: يك گردشگر مالزيايي گفت: براي رشد و توسعه گردشگري در شهرستان فريدونشهر بايد خدمات براي رفاه حال مسافران و همچنين مكاني مناسب براي اسكان گردشگران فراهم شود.

امان عثمان در حاشيه برگزاري جشنواره تنديس برفي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در محل پيست اسكي فريدونشهر اظهار داشت: تسهيلات و خدماتي كه در اين پيست ارائه شده براي سفرهاي يك‌روزه مناسب بوده و براي گردشگران و مسافراني كه از ساير كشورها به اين مكان عزيمت مي‌كنند، نمي‌تواند جوابگو باشد و نيازمند برنامه‌ريزي بلند‌مدت و سرمايه‌گذاري در اين بخش است كه متصديان و مسئولان بيشتر از همه مسئول و موظف هستند.
وي ادامه داد: بعد مسافت و جابه‌جايي يكي از مهم‌ترين مشكل در سفر به شهرستان برفي فريدونشهر است كه براي برطرف شدن آن نيز مسئولان بايد پيگيري‌هاي لازم را داشته باشند.
اين گردشگر مالزيايي اضافه كرد: كشورهاي مالزي، سنگاپور و تايلند به دليل نداشتن برف به كشورهاي اروپايي و استراليا سفر مي‌كنند كه اگر اداره ميراث فرهنگي و گردشگري اطلاع‌رساني لازم را داشته باشد، مي‌تواند بسياري از اين اسكي‌بازان و گردشگران را به ايران جذب كند و اين در حاليست كه در كشور ايران مسائل و مشكلات فرهنگي كم بوده و همچنين خدمات بسيار ارزان در اين كشور عرضه مي‌شود.
عثمان افزود: توريستي كه به استان اصفهان سفر مي‌كند نخست به ميدان امام (ره) مي‌رود كه براي همه اين ميدان در اصفهان نمايان بوده و اطلاع‌رساني كافي صورت گرفته است ولي در هيچ مكاني از شهرستان برفي فريدونشهر با چنين طبيعت بكر و منحصر به فرد سخني به ميان نيامده كه متصديان بايد در اين زمينه پيگير باشند.
وي گفت: من به پيست‌هاي ديگر كشور ايران سفر كرده‌ام ولي در هيچ پيست اسكي خدمات به ارزاني پيست اسكي فريدونشهر نبود و تنها تسهيلات اسكان در اين شهرستان فراهم نيست كه براي ما كمي سخت و طاقت‌فرسا‌ست.
اين گردشگر مالزيايي كه در اختتاميه پنجمين جشنواره تنديس برفي بر فراز بام ايران از مشاهده تنديس‌هاي برتر از جمله يوزپلنگ، تراكتور و دو رأس گوزن بسيار ذوق‌زده بود، برگزاري چنين جشنواره‌هايي را در اين شهرستان برفي در سال‌هاي آينده آرزو كرد.
انتهاي پيام/آ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها