عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

توسعه گردشگري فريدونشهر نيازمند فراهم‌آوري خدمات اسكان است

توسعه گردشگري فريدونشهر نيازمند فراهم‌آوري خدمات اسكان است
شنبه 30 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

يك گردشگر مالزيايي:
توسعه گردشگري فريدونشهر نيازمند فراهم‌آوري خدمات اسكان است

خبرگزاري فارس: يك گردشگر مالزيايي گفت: براي رشد و توسعه گردشگري در شهرستان فريدونشهر بايد خدمات براي رفاه حال مسافران و همچنين مكاني مناسب براي اسكان گردشگران فراهم شود.

امان عثمان در حاشيه برگزاري جشنواره تنديس برفي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در محل پيست اسكي فريدونشهر اظهار داشت: تسهيلات و خدماتي كه در اين پيست ارائه شده براي سفرهاي يك‌روزه مناسب بوده و براي گردشگران و مسافراني كه از ساير كشورها به اين مكان عزيمت مي‌كنند، نمي‌تواند جوابگو باشد و نيازمند برنامه‌ريزي بلند‌مدت و سرمايه‌گذاري در اين بخش است كه متصديان و مسئولان بيشتر از همه مسئول و موظف هستند.
وي ادامه داد: بعد مسافت و جابه‌جايي يكي از مهم‌ترين مشكل در سفر به شهرستان برفي فريدونشهر است كه براي برطرف شدن آن نيز مسئولان بايد پيگيري‌هاي لازم را داشته باشند.
اين گردشگر مالزيايي اضافه كرد: كشورهاي مالزي، سنگاپور و تايلند به دليل نداشتن برف به كشورهاي اروپايي و استراليا سفر مي‌كنند كه اگر اداره ميراث فرهنگي و گردشگري اطلاع‌رساني لازم را داشته باشد، مي‌تواند بسياري از اين اسكي‌بازان و گردشگران را به ايران جذب كند و اين در حاليست كه در كشور ايران مسائل و مشكلات فرهنگي كم بوده و همچنين خدمات بسيار ارزان در اين كشور عرضه مي‌شود.
عثمان افزود: توريستي كه به استان اصفهان سفر مي‌كند نخست به ميدان امام (ره) مي‌رود كه براي همه اين ميدان در اصفهان نمايان بوده و اطلاع‌رساني كافي صورت گرفته است ولي در هيچ مكاني از شهرستان برفي فريدونشهر با چنين طبيعت بكر و منحصر به فرد سخني به ميان نيامده كه متصديان بايد در اين زمينه پيگير باشند.
وي گفت: من به پيست‌هاي ديگر كشور ايران سفر كرده‌ام ولي در هيچ پيست اسكي خدمات به ارزاني پيست اسكي فريدونشهر نبود و تنها تسهيلات اسكان در اين شهرستان فراهم نيست كه براي ما كمي سخت و طاقت‌فرسا‌ست.
اين گردشگر مالزيايي كه در اختتاميه پنجمين جشنواره تنديس برفي بر فراز بام ايران از مشاهده تنديس‌هاي برتر از جمله يوزپلنگ، تراكتور و دو رأس گوزن بسيار ذوق‌زده بود، برگزاري چنين جشنواره‌هايي را در اين شهرستان برفي در سال‌هاي آينده آرزو كرد.
انتهاي پيام/آ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها