عضویت العربیة English
امام سجاد علیه‌السلام: [اى زینب] تو بحمداللّه عالمى هستى که نزد کسى تعلیم ندیدى و دانایى هستى که نزد کسى نیاموختى. بحارالأنوار، ج45، ص164

گروه‌هاي جهادي مناسب‌ترين الگو براي ترويج تفكرات اسلامي است

گروه‌هاي جهادي مناسب‌ترين الگو براي ترويج تفكرات اسلامي است
شنبه 30 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

رئيس سازمان بسيج مستضعفين:
گروه‌هاي جهادي مناسب‌ترين الگو براي ترويج تفكرات اسلامي است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بسيج مستضعفين كشور با بيان اينكه تفكرات سوسياليستي و نظام سرمايه‎داري به بن‌بست رسيده است،‌ گفت: حركت‌هاي جهادي مناسبت‌ترين الگو براي پيشرفت تفكرات اسلامي در جهان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شرق هرمزگان، سردار محمدرضا نقدي جمعه شب در نشست هم‌انديشي نخبگان و پيشكسوتان جهادگر در بشاگرد (ميثاق با ولايت، ترويج و تعميق حركت‌هاي جهادي) با بيان اينكه مرحوم حاج عبدالله والي نماد فداكاري و جهادگري است، اظهار داشت: در شيوه تعليم الهي و در روش خداوند آن چيزي كه بيشتر به آن توجه شده، ترويج الگوهاست از همين رو قرآن هر چيزي را در قالب الگوها معرفي مي‌كند.
وي افزود: الگوها هستند كه انسان را به معارف قرآني متوجه مي‌سازند و از همين رو شيطان از ترويج آن نگران است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين كشور ادامه داد:‌ از روزي كه انقلاب به پيروزي رسيد، شياطين دشمني‌هاي خود را آغاز كردند و تمام تلاش‌هاي خود را در مسيري هدايت كردند كه انقلاب الگو نشود.
نقدي اضافه كرد: آنها تلاش كردند كه بگويند نمي‌شود علم و ايمان را با هم داشت اما امروزه شاهد هستيم الگويي كه آنها نمي‌خواستند در جهان ترويج شود، در مسير پيشرفت خود به قله‌هاي رفيع معنويت و علم دست يافته‌اند.
به گفته وي امروز نظام‌هاي سرمايه‌داري و سوسياليسم در مقابل دنيا به بن‌بست رسيده‌اند و حرف تازه‌اي را براي گفتن ندارند و در اين ميان اسلام است كه پيام‌هاي آن به تازگي بهار و به زبان انقلاب ايران براي جهانيان طنين انداز شده است.
نقدي بيان داشت: نتيجه تفكرات نظام‌هاي غربي تاكنون چيزي جزو استثمار، خونريزي و دست‌اندازي به حقوق ديگران را در پي نداشته است.
اين مسئول در ادامه ابراز داشت: اگر مي‌خواهيم الگويي براي پيشرفت انديشه‌هاي انقلابي را در جهان ارائه دهيم مطئمناً الگوي حركت‌هاي جهادي بهترين گزينه است.
وي اظهار اميدواري كرد آغاز مطالعات راهبري حركت‌هاي جهادي و فعال شدن هسته‌هاي ترويجي مشاركتي به چشم‌انداز مذكور و رسيدن آن به نقطه آرماني كمك كند.
يادآور مي‌شود در پايان اين مراسم از پايگاه اينترنتي بسيج به صورت رسمي بهره‌برداري شد.
انتهاي پيام/خ20/ب*

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها