عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گروه‌هاي جهادي مناسب‌ترين الگو براي ترويج تفكرات اسلامي است

گروه‌هاي جهادي مناسب‌ترين الگو براي ترويج تفكرات اسلامي است
شنبه 30 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

رئيس سازمان بسيج مستضعفين:
گروه‌هاي جهادي مناسب‌ترين الگو براي ترويج تفكرات اسلامي است

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بسيج مستضعفين كشور با بيان اينكه تفكرات سوسياليستي و نظام سرمايه‎داري به بن‌بست رسيده است،‌ گفت: حركت‌هاي جهادي مناسبت‌ترين الگو براي پيشرفت تفكرات اسلامي در جهان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شرق هرمزگان، سردار محمدرضا نقدي جمعه شب در نشست هم‌انديشي نخبگان و پيشكسوتان جهادگر در بشاگرد (ميثاق با ولايت، ترويج و تعميق حركت‌هاي جهادي) با بيان اينكه مرحوم حاج عبدالله والي نماد فداكاري و جهادگري است، اظهار داشت: در شيوه تعليم الهي و در روش خداوند آن چيزي كه بيشتر به آن توجه شده، ترويج الگوهاست از همين رو قرآن هر چيزي را در قالب الگوها معرفي مي‌كند.
وي افزود: الگوها هستند كه انسان را به معارف قرآني متوجه مي‌سازند و از همين رو شيطان از ترويج آن نگران است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين كشور ادامه داد:‌ از روزي كه انقلاب به پيروزي رسيد، شياطين دشمني‌هاي خود را آغاز كردند و تمام تلاش‌هاي خود را در مسيري هدايت كردند كه انقلاب الگو نشود.
نقدي اضافه كرد: آنها تلاش كردند كه بگويند نمي‌شود علم و ايمان را با هم داشت اما امروزه شاهد هستيم الگويي كه آنها نمي‌خواستند در جهان ترويج شود، در مسير پيشرفت خود به قله‌هاي رفيع معنويت و علم دست يافته‌اند.
به گفته وي امروز نظام‌هاي سرمايه‌داري و سوسياليسم در مقابل دنيا به بن‌بست رسيده‌اند و حرف تازه‌اي را براي گفتن ندارند و در اين ميان اسلام است كه پيام‌هاي آن به تازگي بهار و به زبان انقلاب ايران براي جهانيان طنين انداز شده است.
نقدي بيان داشت: نتيجه تفكرات نظام‌هاي غربي تاكنون چيزي جزو استثمار، خونريزي و دست‌اندازي به حقوق ديگران را در پي نداشته است.
اين مسئول در ادامه ابراز داشت: اگر مي‌خواهيم الگويي براي پيشرفت انديشه‌هاي انقلابي را در جهان ارائه دهيم مطئمناً الگوي حركت‌هاي جهادي بهترين گزينه است.
وي اظهار اميدواري كرد آغاز مطالعات راهبري حركت‌هاي جهادي و فعال شدن هسته‌هاي ترويجي مشاركتي به چشم‌انداز مذكور و رسيدن آن به نقطه آرماني كمك كند.
يادآور مي‌شود در پايان اين مراسم از پايگاه اينترنتي بسيج به صورت رسمي بهره‌برداري شد.
انتهاي پيام/خ20/ب*

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها