عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رتبه اول خيران كاشان و آران و بيدگل در كشور

رتبه اول خيران كاشان و آران و بيدگل در كشور
شنبه 30 بهمن 1389  07:54 ب.ظ

مدير كل مجمع خيرين سلامت كشور خبر داد:
رتبه اول خيران كاشان و آران و بيدگل در كشور

خبرگزاري فارس: مديركل مجمع خيرين سلامت كشور گفت: دو شهرستان كاشان و آران و بيدگل در بين استان‌ها و شهرستان‌هاي متوسط و كوچك از نظر فعاليت و مشاركت خيرين سلامت رتبه اول را در كشور دارد.

سيد رضا نيّري امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در كاشان اظهار داشت: خيران سلامت استان اصفهان هم از نظر مشاركت در اهداي كمك‌هاي مادي و معنوي خود بعد از شيراز رتبه برتر را در كشور دارند.
وي افزود : اعضاي مجمع خيرين سلامت دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور با كمك 500 ميليارد توماني خود در اجراي طرح‌هاي حوزه بهداشت و درمان طي دو سال و نيم گذشته مشاركت داشته‌اند.
به گفته وي، اين ميزان كمك توسط 10 هزار نفر از خيران در قالب 46 مجمع خيرين سلامت دانشگاه‌هاي علوم پزشكي در كل كشور اهدا شده‌است.
مديركل مجمع خيرين سلامت كشور كمك‌هاي ارزشمند مجمع خيرين سلامت سراسر كشور در اجراي طرح‌هاي عمراني، خريد تجهيزات و اهداي زمين در بخش حوزه بهداشت و درمان را قابل تقدير و تاثيرگذار دانست و تصريح كرد: احداث طرح بيمارستان آنكولوژي (پيوند استخوان) در شيراز با هزينه كرد 200 ميليارد ريالي خيّر نمونه بارزي از اين كمك‌ها است.
نيّري خاطرنشان كرد: در استان كوچك و محروم شهر كرد 9 طرح تا سه ماه پيش كلنگ‌زني و افتتاح شده و هفت طرح عمراني ديگر نيز آماده بهره‌برداري است.
وي مجمع خيرين سلامت را از نظر تشكيلاتي يك كار جديد و در واقع نهضتي نو خواند و گفت: اجتماع پراكنده خيرين در قالب يك مجمع هم در راستاي امر مقام معظم رهبري مبني بر اهميت سلامت مردم و لزوم مشاركت آنها در اين امر و به پيشنهاد دكتر لنكراني تشكيل شد.
به گفته وي در ابتداي امر ساماندهي و متمركز كردن اين اجتماع متفرق دشوار به نظر مي‌رسيد و همت بالا و تلاش گسترده‌اي را مي طلبيد اما به لطف خدا و بر خلاف تصور من تجمع خيرين خيلي زود حاصل و كلام پر حكمت رهبري در امر سلامت مردم تحقق يافت.
وي در پايان حمايت و همكاري بيشتر امام جمعه، فرماندار و رئيس دانشگاه‌ها را از خيرين بخش سلامت خواستار و يادآور شد: آنها با حمايت و تعامل مطلوب خود از خيران سلامت در هر استان و شهرستان مي‌توانند اين جمع را منسجم، صميمي و فشرده‌تر كنند تا خيرين در ضمن برخورداري از روحيه مصمم و ايجاد انگيزه قوي‌تر در اجراي اهداف و مشاكت خود بيشتر موفق باشند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها