عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

موسوي و كروبي خود را به پاي ميز محاكمه ‌رساندند‌

موسوي و كروبي خود را به پاي ميز محاكمه ‌رساندند‌
شنبه 30 بهمن 1389  07:55 ب.ظ

تحليل موسوي قرباني از اغتشاشات اخير؛
موسوي و كروبي خود را به پاي ميز محاكمه ‌رساندند‌

خبرگزاري فارس: نماينده مردم قاين در مجلس‌ در تحليل اغتشاشات اخير گفت: موسوي و كروبي با اين اقدامات خود را به پاي ميز محاكمه ‌رساندند.

حجت‌الاسلام موسي قرباني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بيرجند اظهار داشت: فتنه‌گران در اقدامي تعجب برانگيز يكباره با چرخشي صد درصدي از شعار سال قبل خود در روز قدس كه نه غزه نه لبنان بود روي برگردانده و به فكر حمايت از مردم مصر افتادند كه همان تحقق شعار هم غزه هم لبنان است، گرچه آنچه در ادعاهاي فتنه‌گران مطرح شد ظاهر امر بود و واقع امر، آتش‌افروزي جديدي بود كه شيريني و خوشحالي مردم ايران از پيروزي‌هاي اسلام‌گرايان در كشورهاي مسلمان و شكوه راهپيمايي 22 بهمن را بر كام ملت تلخ كنند، اما در عين حال تناقضات جديدي در حركت آنان پديد آورد.
وي تاكيد كرد: حمايت بي‌چون و چراي مدافعان بن‌علي و مبارك از اين راهپيمايي از همان ابتداي امر علامت سؤال جدي در برابر آن ايجاد كرد.
نماينده مردم قاين در مجلس شوراي اسلامي گفت: تبليغات و حمايت گسترده رسانه‌هاي صوتي و تصويري صهيونيستي و ضد انقلابي كه به شدت عليه مردم مصر تبليغ مي‌كنند از راهپيمايي فتنه‌گران ابهام ديگري بود كه براي مردم ايران در صداقت فتنه‌گران نه تنها ترديد در حقانيت آنان ايجاد كرد، بلكه يقين به باطل بودن تصميم و سوء نيت آنان پديد آورد.
قرباني تاكيد كرد: ابهامات موجود در اعلام راهپيمايي از سوي سران فتنه مظافا به شعارهايي كه عده قليل فتنه‌گران حاضر در خيابان آزادي دادند ملت ايران را مصمم به مقابله با آنان كرد.
وي افزود: اين اقدام سران فتنه در حكم خودكشي آنان بود كه خود را چند قدم به ميز محاكمه نزديك كردند و مسئولان كشور را مصمم به چاره‌انديشي و خوشكاندن ريشه فتنه كردند و در اين بين نمايندگان اصولگراي مردم در مجلس شوراي اسلامي در اقدامي مهم و به موقع با بيش از 230 امضاء تقاضاي ملت ايران مبني بر طرد و محاكمه سران فتنه را به گوش مسئولان قضايي و سياسي كشور رساندند و با شعارهاي انقلابي موضع خود را در راستاي تنفر از فتنه‌جويان و سران آن اعلام كردند.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها