عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اگر من نتوانم، شيطان هم نمي‌تواند پاس را حفظ كند‌

اگر من نتوانم، شيطان هم نمي‌تواند پاس را حفظ كند‌
شنبه 30 بهمن 1389  07:55 ب.ظ

سرمربي پاس همدان:
اگر من نتوانم، شيطان هم نمي‌تواند پاس را حفظ كند‌

خبرگزاري فارس: سرمربي پاس همدان گفت: اگر من نتوانم پاس را در ليگ برتر نگه‌دارم، شيطان هم نمي‌تواند اين كار را انجام دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان محمود ياوري روز گذشته در نشست خبري پس از پايان ديدار تيمش در برابر سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: من تمام تلاشم را براي حفظ پاس در ليگ برتر انجام خواهم داد و اين را بدانيد كه اگر پاس در ليگ نماند، به خاطر اين است كه شما خبرنگاران نمي‌گذاريد.
وي ادامه داد:‌ من اينجا آمده‌ام كه كمك كنم و براي تفريح به همدان نيامده‌ام كه اين گونه از من انتقاد كنيد.
سرمربي پاس در پاسخ به خبرنگار فارس در خصوص عملكرد منفي‌اش كه در پنج بازي حضور در رأس كادر فني پاس، فقط دو امتياز گرفته و در حالي كه تيمش 9 گل دريافت كرده و فقط دو بار توانسته دروازه حريفان را باز كند، گفت: به هر ترتيب تيم ما همين است و بايد صبر كنيد تا شرايط بهتر شود كه اين مسئله جز با حمايت شما ميسر نمي‌شود.
وي تأكيد كرد: از تيم پاس حمايت كنيد و از عملكرد من هم انتقاد نكنيد، چرا كه به جايي نمي‌رسيد و من كار خودم را خواهم كرد.
ياوري در خصوص تغيير عقيده‌اش در خصوص نحوه‌ بسته شدن تيم، تصريح كرد: اينكه من در نشست خبري تعطيلات بين فصل گفتم كه تيم خوب بسته شده به علت اين بود كه نمي‌خواستم روحيه بازيكنانم را تضعيف كنم.
وي اضافه كرد: به‌ هر ترتيب اين مصاحبه‌ها در روزنامه‌ها و خبرگزاري‌ها منتشر شده و بازيكنان آنها را مطالعه مي‌كنند كه اگر من مي‌گفتم تيم خوب بسته نشده، روي روحيه آنها تأثير منفي مي‌گذاشت.
سرمربي پاس با ابراز علاقه‌مندي به پاس همدان اظهار داشت: من به پاس عشق مي‌ورزم، همان طوري كه به برق شيراز و شاهين علاقه‌مند هستم.
وي از پاسخ به سؤال ديگري از سوي خبرنگار فارس در خصوص عدم نتيجه‌گيري در برابر تيم‌هاي پيكان، استيل آذين و نفت تهران كه رقيبان پاس در انتهاي جدول براي فرار از سقوط از ليگ هستند، طفره رفت.
انتهاي پيام/غ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها