عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سكوت برخي‌ خواص سبب همراهي سران فتنه با دشمن شد‌

سكوت برخي‌ خواص سبب همراهي سران فتنه با دشمن شد‌
شنبه 30 بهمن 1389  07:56 ب.ظ

معاون ائمه جمعه كشور:
سكوت برخي‌ خواص سبب همراهي سران فتنه با دشمن شد‌

خبرگزاري فارس: معاون سياسي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور گفت: يكي از دلايل همراهي سران فتنه با دشمن سكوت برخي از خواص است.

حجت‌الاسلام منصور غفوري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بيرجند به فتنه 25 بهمن اشاره كرد و اظهار داشت: فتنه‌گران ذهن‌ها را آلوده مي‌كنند و با اين شگرد، بستر فتنه را مي‌سازند و سپس فتنه را به وجود مي‌آورند.
وي در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه چرا در محاكمه سران فتنه تعلل شده است، افزود: در اين مورد فتنه‌گران يك سطح نيستند و سطوحي مختلي است و براي تصميم‌گيري آنها هم يكسان نيست.

*سكوت برخي خواص حكايت از نقشه پس پرده است
معاون سياسي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور ادامه داد: مردم و مسئولان انتظار دارند كه فقط سران فتنه محاكمه شوند و بايد براي محاكمه آنها تدابير بهتري انديشيده شود.
غفوري با بيان اينكه براي برخورد با سران فتنه شاخص عدل و دين است، افزود: بايد مسئولان قضايي در اسرع وقت و با حفظ قانون و بدون هيچ كوتاهي سران فتنه را به اشد مجازات برسانند.
وي در پاسخ به سؤال ديگر خبرنگار فارس مبني بر اينكه چرا برخي از مسئولان رده بالا مواضع خود را روشن نمي‌كنند، تصريح كرد: كساني كه مي‌توانند بايد مواضع خود را روشن و شفاف بيان كنند و سكوت براي برخي از خواص جايز نيست و اين سكوت نقشه‌هايي در پشت پرده دارد.

* فتنه محتواي شيطاني دارد
معاون سياسي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور ادامه داد: فتنه محتواي شيطاني دارد و فتنه‌گران با انگيزه دشمني فتنه را به وجود مي‌آورند و فتنه خود را از طريق آشوب و به هم ريختن نظام و انتظام موجود دنبال مي‌كنند.
غفوري شايعه، دروغ و تهمت را از ابزار فتنه دانست و گفت: فتنه‌گران هميشه بر مبهمات تكيه دارند و موسوي و كروبي مهره بازي دشمنان هستند.
وي تصريح كرد: فتنه‌گران سراغ افراد بي‌بصيرت، مردد، كم اطلاع و ناراضي مي‌روند و افراد بصير در دام فتنه‌گران قرار نمي‌گيرند.

* نشانه‌هاي ارتباط سران فتنه با دشمنان در رفتارشان ديده مي‌شود
معاون سياسي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور با اشاره به اينكه بايد جوانان و مردم بصيرت داشته باشند، گفت: جوانان بايد سخنان رهبري را در مورد بصيرت سرلوحه كار خود قرار دهند و آشنايي و معرفت به بصيرت بسيار ضروري است.
غفوري با اشاره به اينكه دشمن از فاصله گرفتن مردم استفاده صد درصدي مي‌كند، افزود: مردم در 22 بهمن با وحدت و همدلي براي نظام اسلامي ميدان‌دار شدن و سيلي محكمي بر همه كفار زدند.
وي با بيان اينكه سران فتنه ديگر نمي‌فهمند، گفت: نشانه‌هاي ارتباط سران فتنه با دشمنان اسلام و انقلاب در رفتارشان ديده مي‌شود و مردم فقط برايشان دعا مي‌كنند.
*دل مردم ايران با اعدام موسوي و كروبي شاد مي‌شود
معاون سياسي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه كشور ادامه داد: اگر سران فتنه در همان ابتداي فتنه دستگير مي‌شدند اكنون اين اتفاقات نمي‌افتاد.
غفوري تصريح كرد: اكنون مردم ايران مي‌خواهند تا با محاكمه و يا اعدام موسوي و كروبي دل آنها را شاد كرده و نقشه‌هاي شوم دشمنان را خنثي كنند.
وي در پايان مجازات سران فتنه را بسيار موثر دانست و اجراي حكم قانون را در برخورد با اينگونه افراد از قوه قضائيه خواستار شد.
انتهاي پيام/غ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها