عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

اصفهان قهرمان مسابقات چند‌جانبه جودو جام فجر شد

اصفهان قهرمان مسابقات چند‌جانبه جودو جام فجر شد
شنبه 30 بهمن 1389  07:56 ب.ظ

در اراك؛
اصفهان قهرمان مسابقات چند‌جانبه جودو جام فجر شد

خبرگزاري فارس: تيم جودو اصفهان قهرمان نخستين دوره مسابقات چند‌جانبه جام فجر در اراك شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اراك شامگاه ديروز بعد از يك روز رقابت ميان ورزشكاران هشت استان تيم جودو اصفهان مقام نخست را كسب كرد.
در اين دوره از رقابت‌ها كه با حضور استان‌هاي كردستان، كرمانشاه، همدان، اصفهان، قم، لرستان و شهرهاي اراك، ساوه، بانه و پارس‌خودرو تهران برگزار شد، تيم‌هاي همدان، اراك و ساوه به ترتيب مقام‌هاي دوم تا چهارم را كسب كردند، همچنين كاپ اخلاق اين رقابت‌ها به تيم جودو ساوه رسيد.
رئيس هيئت جودو شهرستان اراك در اين ارتباط گفت: اين دوره از رقابت‌ها به منظور گراميداشت دهه مبارك فجر و همچنين بالا بردن سطح كيفي ورزشكاران استان مركزي برگزار شد كه در كل اين رقابت‌ها در شرايط خوبي به پايان رسيد و رضايت تيم‌ها را از نحوه برگزاري به دنبال داشت.
وي همچنين تصريح كرد: تلاش بر اين است با برنامه‌ريزي مناسب و با سرمايه‌گذاري خوب، اين مسابقات هر‌ساله در اراك برگزار شود تا شاهد رشد و شكوفايي استعداد جوانان اراكي در اين رشته ورزشي باشيم.
رحيمي در خصوص جايگاه جودو استان مركزي در كشور افزود: در الميپاد ورزشي گذشته جودو استان جزو 10 استان برتر بود ولي با هدف‌گذاري انجام شده و برنامه‌ريزي‌هاي خوبي كه صورت گرفته است مي‌توان براي المپياد ورزشي آينده، استان مركزي را جزو پنج استان برتر كشور دانست چون استان مركزي به لحاظ داشتن بازيكنان مستعد و با تكنيك از ديگر استان‌ها بالاتر است و اگر كمي امكانات در اختيارشان قرار گيرد، مي‌تواند افتخار‌آفريني كند.
انتهاي پيام/آ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها