عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برق منطقه‌اي فارس برتر شناخته شد‌

برق منطقه‌اي فارس برتر شناخته شد‌
شنبه 30 بهمن 1389  07:56 ب.ظ

در ارزيابي عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي فارس؛
برق منطقه‌اي فارس برتر شناخته شد‌

خبرگزاري فارس: كارشناس بهره‌وري دفتر مديريت استراتژيك و بهره‌وري برق منطقه‌اي فارس‌ از كسب رتبه برتر اين شركت در ارزيابي تحول اداري به مدت دو سال متوالي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز به نقل از روابط عمومي برق منطقه‌اي استان فارس، فرشته پزشكي اظهار داشت: به دنبال ارزيابي هر ساله عملكرد دستگاه‌هاي اجرايي پيرامون سه محور، شاخص‌هاي اختصاصي و عمومي، طرح تكريم ارباب‌رجوع و نظر‌سنجي ميزان رضايتمندي مراجعان، توسط استانداري، برق منطقه‌اي فارس، در محور طرح تكريم ارباب‌رجوع رتبه چهارم در سال 87 و رتبه سوم در سال 88 را در بين دستگاه‌هاي اجرايي به خود اختصاص داده و همچنين در زمينه ارزيابي عملكرد شاخص‌هاي عمومي و اختصاصي طي دو سال متوالي رتبه سوم را كسب كرده است.
پزشكي با بيان اين كه شاخص‌هاي عمومي ارزيابي عملكرد سال 88 شامل محورهاي اثربخشي و كارايي در فرايندها، ارتقاي رضايتمندي مردم، توسعه دولت الكترونيك، استقرار نظام مديريت عملكرد و ساماندهي، توانمندسازي منابع انساني و ارتقاي سلامت اداري است گفت: از مهم‌ترين اهداف اجراي اين طرح ايجاد تحول در نظام اداري و نيل به يك نظام كارا است و از آنجا كه انجام اصلاحات اداري با هدف تسريع در روند رشد و توسعه كشور در برنامه‌هاي توسعه مورد توجه قرار گرفته است.
وي افزود: همچنين تأكيد رياست جمهور بر كسب رضاي الهي از طريق عدالت گستري، مهرورزي، خدمتگزاري و تعالي مادي و معنوي كشور استوار شده، بنابراين تدوين برنامه‌ها و انجام اقدامات موثر در راستاي استقرار نظام اداري تحول‌گرا با بهره‌گيري از تمام ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي مديريتي و كارشناسي صنعت برق همگام با ساير بخش‌هاي دولت، ضروري به نظر مي‌رسد.
اين كارشناس در پايان عنوان كرد: شركت برق منطقه‌اي استان فارس در اين مسير تاكنون گام‌هاي بسيار مثبتي برداشته است.
انتهاي پيام/ن30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها