عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

‌همه شروع به تاختن به من كرده‌اند

‌همه شروع به تاختن به من كرده‌اند
شنبه 30 بهمن 1389  07:58 ب.ظ

قلعه‌نويي:
‌همه شروع به تاختن به من كرده‌اند

خبرگزاري فارس: سرمربي سپاهان اصفهان گفت: از وقتي اسم من به عنوان يكي از گزينه‌هاي هدايت تيم ملي مطرح شده است، همه شروع به تاختن به من كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان امير قلعه نويي ‌در نشست خبري پس از پايان ديدار تيمش در برابر پاس همدان در جمع خبرنگاران افزود: در اين ديدار چند بازيكن اصلي را به سبب مصدوميت و محروميت در اختيار نداشتيم و نتوانستيم بازي خوبي را ارائه كنيم.
وي ادامه داد: در باد پيروزي برابر ذوب‌آهن بوديم از طرفي بازي هجومي پاس در نيمه دوم ما را وادار كرد كه عقب بكشيم و نتوانيم زياد جلو برويم.
سرمربي سپاهان با اشاره به اينكه هميشه زاپاس خوبي براي تيم ملي بوده تصريح كرد: در كميته فني فدراسيون هم اين مسئله را گفتم كه همه بايد دست به دست هم بدهيم و كمك كنيم تا فوتبال ايران از اين وضعيت بيرون بيايد.
وي افزود: تا زير ساخت‌هاي فوتبال ما درست نشود اگر بهترين مربي دنيا را هم بياوريم، نمي‌توانيم موفق شويم.
قلعه‌نويي اذعان داشت: ما از نظر سخت افزاري عقب هستيم و فقط در زمينه نيروي انساني شرايط مناسبي داريم.
وي اظهار داشت: از وقتي اسم من به عنوان يكي از گزينه‌هاي هدايت تيم ملي مطرح شده، همه شروع به تاختن به من كرده‌اند.
سرمربي سپاهان با انتقاد از تعطيلي‌هاي ليگ خاطرنشان كرد: تا نمودار حركتي سپاهان اوج مي‌گيرد، ليگ را تعطيل مي‌كنند كه ما در شروع دوباره دچار مشكل مي‌شويم.
وي در خاتمه تأكيد كرد: اگر تعطيلي غير متعارف ديگري پيش نيايد روند ما رو به قهرماني است و مي‌توانيم مجدداً قهرمان ليگ برتر شويم.
انتهاي پيام/غ30

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها