عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مسابقات جودو جايزه بزرگ ـ آلمان/ آرش ميراسماعيلي حذف شد

مسابقات جودو جايزه بزرگ ـ آلمان/ آرش ميراسماعيلي حذف شد
شنبه 30 بهمن 1389  08:13 ب.ظ

آرش ميراسماعيلي جودوكار وزن 66- كيلوگرم ايران از گردونه رقابت‌هاي جايزه بزرگ آلمان حذف شد.

به گزارش خبرنگار دانشجويان ايران (ايسنا)، آرش ميراسماعيلي تنها نماينده ايراني حاضر در مسابقات جايزه بزرگ آلمان كه در دور نخست با شكست "سرگئي پلي‌يف" حريفي از اكراين راهي دور دوم شده بود، در اين مرحله مقابل "هو جان چو" جودوكار كره جنوبي مغلوب شد و از صعود به دور سوم باز ماند.

ميراسماعيلي در حالي بازي را با امتياز اخطار به جودوكار كره‌اي واگذار كرد كه حريفش رنكينگ 34 جهان را در اختيار دارد، در صورتي كه ميراسماعيلي در رده 70 جهان قرار گرفته است.

اين رقابت ها با حضور 42 جودوكار در وزن 66- و در چهار گروه برگزار شد كه آرش ميراسماعيلي تنها نماينده ايراني حاضر در اين رقابت‌ها نتوانست از دور دوم صعود كند و از ادامه حضور در اين رقابت‌ها باز ماند، اين مسابقات براي كسب سهميه‌ي ورود به بازي‌هاي المپيك لندن امتياز داشت.

با احتساب امتياز حضور آرش ميراسماعيلي در مسابقات جايزه بزرگ آلمان و كسب يك پيروزي در اين رقابت‌ها احتمال صعود وي در رنكينگ جهاني تا پنج پله وجود دارد. در حال حاضر اين جودو كار با 88 امتياز در مكان 70 دنيا ايستاده است.

 

از نكات جالب توجه اين رقابت‌ها شكست "هاش باتار" جودو كار مطرح مغولستاني كه رنكينگ يك فدراسيون جهاني جودو را در اختيار دارد از "فلورنته" فرانسوي با رده 37 جهان بود.

قرار است آرش ميراسماعيلي پس از پايان مسابقات جايزه بزرگ آلمان از روز دوشنبه تا چهارشنبه اردوي مشتركي را با جودوكاران حاضر در اين رقابت‌ها در آلمان داشته باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها