عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نقدي : ملت هاي جهان جمهوري اسلامي را به رخ حاكمانشان مي‌كشند

نقدي : ملت هاي جهان جمهوري اسلامي را به رخ حاكمانشان مي‌كشند
شنبه 30 بهمن 1389  08:14 ب.ظ

خداي متعال دست عنايت و قدرتش را نشان داد و امروز مي بينيد الگويي كه استكبار نمي خواست به جهان معرفي شود، الهام بخش ملت‌هاي جهان است.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سردار نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در جمع 313 نفر از نخبگان برگزيده ي جهادگر در بشاگرد گفت: هدف از اين گردهمايي تجديد بيعت با امام، رهبر انقلاب و شهيدان به خون خفته انقلاب اسلامي است.

وي با انتقاد از الگوهاي تربيتي مادي، بهترين الگوي تربيتي را الگوي قرآن كريم خواند و افزود: در شيوه تعليم و تربيت الهي بيش از هر چيز به معرفي الگوها اهتمام ورزيده مي شود. خداوند متعال با ارائه الگوهاي برگزيده خود به انسان، معارف الهي را به وي منتقل مي كند. به همين دليل جهادگران بسيجي مي بايست چهره هاي ارزشمندي چون « حاج عبدالله والي » را به عنوان الگوي عمل خود قرار دهند.

وي با برشماري توطئه هاي طراحي شده توسط استكبار عليه انقلاب اسلامي گفت: صهيونيزم جهاني هرآنچه از دستش بر مي آمد انجام داد تا ايران اسلامي به الگوي ملت ها تبديل نشود. توطئه، كودتا، جنگ، فتنه، حصر اقتصادي و ... همگي به اين منظور به كار گرفته شد و زمانيكه در تمام زمينه ها شكست خوردند راهبرد نفوذ در مسئولين را پيش گرفتند تا از رهگذر استحاله ي نظام، حركت شتابان ملت ايران را متوقف كند.

وي همچنين گفت: دشمنان انقلاب كوشيدند به جهان القا كنند كه نمي شود علم و ايمان و پيشرفت و معنويت را همزمان با هم داشت و معنويت و تقوي با فناوري و تكنولوژي داراي تباين اساسي است، اما جهاد ملت ايران براي اين بود كه ثابت كند علم و ايمان يك حقيقت است و به لطف خدا نظام اسلامي به اين هدف ارزشمند نائل شده است.

نقدي در بخش ديگري از سخنانش ضمن تبيين وضعيت جهان دو قطبي پيش از انقلاب اسلامي گفت: سوسياليسم و ليبراليسم هر دو به پايان راه رسيده اند و اكنون يگانه راه رهايي بخش در برابر بشر اسلام است.

وي با انتقاد از ايثار اجباري در انديشه سوسياليسم گفت: اين مسئله باعث از بين رفتن انگيزه هاي انساني و فرو افتادن بشر در فقر اقتصادي است كه نتيجه آن نيز تسليم شوروي در برابر غرب و فروپاشي آن بود.

نقدي با زير سؤال بردن لذت جويي و بهره كشي در ليبراليسم تصريح كرد: نتيجه اين تفكر مجموعه جنگ‌ها، جنايات و ظلم هايي است كه در سراسر جهان مشهود است و اين انديشه نيز به پايان راه خود رسيده است.

وي با قدرداني از زحمات حاج عبدالله والي گفت: امثال حاج عبدالله والي كه قرب الي الله را از طريق خدمت به خلق خدا دنبال كردند الگوي امروز جامعه بشري هستند و جهادگران ايران اسلامي با تلاش خستگي ناپذير خود بايد اين الگوها را به همه جهانيان بيش از پيش معرفي كنند.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين، با اشاره به سرعت بالاي گسترش فرهنگ جهاد سازندگي اظهار داشت: اين مسئله كه ظرف چند سال تعداد گروه هاي جهادي از 30 به 1500 گروه افزايش يافته است اگرچه امري است ارزشمند، اما نبايد به آن قانع باشيم.

وي با تأكيد بر نقش مركز مطالعات و هدايت حركت‌هاي جهادي ابراز داشت؛ چشم انداز پيش روي بسيج سازندگي اين است كه هر جوان و هر بسيجي حداقل يك دوره از سال را در خدمت سازندگي كشور قرار بگيرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها