عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

در ميدان ارگ انجام شد؛ تجمع جمعي از خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران در حمايت از برخورد با عوامل فتنه

در ميدان ارگ انجام شد؛ تجمع جمعي از خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران در حمايت از برخورد با عوامل فتنه
شنبه 30 بهمن 1389  08:14 ب.ظ

جمعي از خانواده‌هاي شهدا، ايثارگران، جانبازان، آزادگان و رزمندگان ظهر امروز شنبه از ساعت 14 در ميدان ارگ مقابل دادسراي تهران در حمايت از برخورد با عوامل فتنه و محاكمه آن‌ها تجمع كردند.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در اين مراسم تجمع‌كنندگان با در دست داشتن پرچم ايران و عكس‌هاي شهدا به سر دادن شعارهايي از جمله "بيداري اسلامي، ‌اطاعت از رهبري"،" مصلحت انفعال خيانت است به قرآن"، "تا زنده‌ايم رزمنده‌ايم در هر صورت برنده‌ايم"، "حي علي خيرالعمل شعار بسه پس كو عمل"، "خواص بي خاصيت استعفا استعفا"، "حزب فقط حزب علي رهبر فقط سيدعلي"، "رهسپاريم با ولايت تا شهادت"، "فتنه‌گر زبيري اعدام بايد گردد"، "حرف ما يك كلمه محاكمه والسلام"، "حكايت بني صدر ديگر اثر ندارد"، "ميرحسين موسوي مترسك بي‌بي‌سي"، "كروبي بي‌سواد آلت دست موساد" و شعارهايي از اين قبيل را سر مي‌دادند.

تجمع‌كنندگان همچنين پلاكاردهايي با مضامين مصلحت انديشي ظلم به خون شهدا، جمعيت فرزندان شاهد و ايثارگران مصلحت‌انديشي را بر نمي‌تابند، فرزندان امام، شهدا و ايثارگر تا آخرين نفس ايستاده‌اند را در دست داشتند.

به گزارش ايسنا، اين مراسم با مشاركت جمعيت فرزندان شاهد و ايثارگر نوانديش و خدمت‌گزار از سوي دبيرخانه مركزي تشكل‌هاي شاهد و ايثارگر برگزار شد و در اين مراسم يكي از فرزندان شهيد به قرائت بيانيه‌ تجمع پرداخت و مجتبي شاكري يك جانباز دوران دفاع مقدس سخنراني كرد و در پايان مراسم دبير اجرايي تشكل‌هاي شاهد و ايثارگر، حسين اسرافيلي به قرائت قطعنامه اين تجمع پرداخت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها