عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استاندار خوزستان در نشست ستاد راهيان نور: ستادها تعهدات خود را تا دهم اسفند تكميل كنند

استاندار خوزستان در نشست ستاد راهيان نور: ستادها تعهدات خود را تا دهم اسفند تكميل كنند
شنبه 30 بهمن 1389  08:15 ب.ظ

استاندار خوزستان گفت: همه ستادهاي راهيان نور بايد تعهدات خود را تا دهم اسفندماه تكميل كنند و هيچ موردي تا آن زمان باقي نماند. در ستاد راهيان نور بايد به گونه‌اي برنامه‌ريزي شود تا امكان خدمات‌دهي به پنج ميليون نفر فراهم شود.

 

به گزارش خبرنگار ايسناي خوزستان سيدجعفر حجازي در جلسه ستاد راهيان نور كه صبح امروز ( شنبه 30 بهمن ماه) در سالن شهيد رجايي استانداري خوزستان برگزار شد، اظهار كرد: بايد سعي كنيم با همين مقدورات موجود خدمات بهتري ارايه دهيم و در افزايش مهمانان و زائران شاهد رشد چشمگيري شويم.

 

وي افزود: دستگاه‌هاي فرهنگي و ورزشي بايد براي برنامه‌هاي اوقات فراغت مهمانان تلاش كنند. سالن‌هاي ورزشي و استخرها فعال و فهرست اماكن فعال مشخص شود.

 

حجازي گفت: در زمينه علائم راهنمايي و رانندگي، بروشورها و نقشه‌ها در سال‌هاي گذشته گله‌مندي‌هايي وجود داشت كه امسال بايد مرتفع شود. ارتباطات موبايل در نقاط كور و در مسير جاده‌ها اصلاح شود و تلفن همگاني و كارتي در محل‌هاي اسكان و يادمان‌ها نصب شود. در بحث نظافت هم نظافت پاركينگ‌ها و كنار جاده‌ها مدنظر قرار گيرد و در كنار جاده‌ها و پاركينگ‌ها روشنايي و خط كشي انجام شود.

 

استاندار خوزستان خاطرنشان كرد: به ماشين‌هاي راهيان نور كه زباله‌هاي خود را در كنار جاده‌ها تخليه مي‌كند تذكر داده شود و در جاهايي كه مردم به طبيعت مي‌روند نظافت و سطل‌هاي آشغال گذاشته شود. دهياري‌ها طبيعت مكان‌هاي گردشگري اطراف روستاها را حفظ كنند. كانكس‌هاي نانوايي‌ها در محل يادمان‌ها و محل‌هاي استقرار مهمانان و زائران مستقر شوند.

 

وي ادامه داد:. تابلوهاي مسيرها وضعيت نامناسبي دارند كه اين تابلوها بايد روزآمد و با كيفيت شوند. فرمانداران شهرستان‌ها حتي‌الامكان كمپ ايجاد كنند زيرا اگر در خدمات‌رساني كوتاهي شود، سال بعد متضرر خواهيم شد. بايد اين فرصت را غنيمت شمرد و از آن استفاده كرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها