عضویت العربیة English
امام علی علیه‌السلام: برترین جهاد آن است که انسان روز خود را آغاز کند در حالى که در اندیشه ستم کردن به احدى نباشد. من لا یحضر الفقیه، ح 5762

سرمربي پيام مشهد: شايسته كسب يك امتياز بوديم

سرمربي پيام مشهد: شايسته كسب يك امتياز بوديم
شنبه 30 بهمن 1389  08:17 ب.ظ

سرمربي پيام مشهد گفت: به هيچ وجه از نتيجه مسابقه راضي نيستم و اگر قرار بود عدالت در مزين مسابقه به اجرا درآيد، تقسيم اميتازات بين دو تيم عادلانه ترين نتيجه بود.

عباس چمنيان در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه خليج فارس، افزود: از عملكرد بازيكنانم رضايت كامل دارم و در نيمه دوم مسابقه نشان داديم كه تنها مشكل گلزني باعث شده كه نتوانيم به لياقت خود در مسابقات ليگ دسته اول دست نيابيم.

وي ادامه داد: در نيمه اول تنها 5 دقيقه تمركز خود را از دست داديم كه به بدترين شكل تحت مجازات قرار گرفيتم و دو گل دريافت كرديم كه با وجود تلاش فراوان و اضافه كردن دو مهاجم، ديگر قادر به جبران آن نبوديم.

چمنيان با انتقاد از عملكرد داور مسابقه در اعلام گل دو تيم شهرداري بندرعباس، تصريح كرد: قضاوت بازي در طول 90 دقيقه بدون اشتباه بود و تنها ايرادي كه مي توان به داور مسابقه گرفت، چشم پوشي از خطاي اتفاق افتاده در ميانه ميدان بود كه همان توپ باعث دريافت گل دوم شد.

وي در پايان آينده تيم پيام مشهد را مثبت ارزيابي و اضافه كرد: به وطر قطع در ادامه فصل جايگاه بهتري را كسب خواهيم كرد زيرا مسابقات در ليگ سخت و رقابت تيم هاي بسيار نزديك است و هيچ تيمي حاشيه امنيت ندارد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها