عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سرمربي نفت مسجدسليمان: با دو اشتباه بچه‌گانه گل خورديم

سرمربي نفت مسجدسليمان: با دو اشتباه بچه‌گانه گل خورديم
شنبه 30 بهمن 1389  08:17 ب.ظ

سرمربي تيم نفت مسجدسليمان پس از شكست تيمش برابر كاوه تهران گفت: تيم ما 90 دقيقه كنترل و نبض بازي را در دست داشت، اما كم‌تجربگي بازيكنان باعث شد بازي برده را با شكست عوض كنيم.

 

سياوش بختياري‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهار كرد: تيم ما جدا از نتيجه، بازي خوبي را ارائه داد، اما باز هم جواني و كم‌تجربگي بازيكنان به ضرر ما تمام شد.

 

وي افزود: تيم ما در نيمه نخست با يك گل از حريف خود پيش بود، اما در نيمه دوم بر روي دو اشتباه بچه‌گانه بازي را واگذار كرد.

 

وي ادامه داد: تيم ما در اين ديدار مي‌توانست با گلهاي زيادي تيم كاوه را شكست دهد، اما اين تيم از يك مربي باتجربه برخوردار بود و به بازي بسته روي آورده بود و قصد داشت با اين سيستم حداقل با يك امتياز به خانه بازگردد.

 

بختياري‌زاده خاطرنشان كرد: تيم كاوه تهران تنها سه موقعيت گل داشت كه توانست دو موقعيت آن را به گل تبديل كند.

 

وي اظهار كرد: تيم ما همان تيمي است كه پنج هفته صدرنشين بود و برابر تيمهايي چون مس كرمان، فولاد گستر تبريز و استيل آذين در رقابتهاي جام‌حذفي بازي زيبا و پاياپايي را ارائه داد. بازيكنان ما بايد از نظر روحي و رواني به خودباوري برسند تا بتوانند به روزهاي اوج باز گردند.

 

به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي نفت مسجدسليمان و كاوه تهران در رقابتهاي ليگ دسته يك كشور روز گذشته 29 بهمن ماه در ورزشگاه بهنام محمدي مسجدسليمان برگزار شد و اين ديدار با نتيجه 2 بر يك به سود تيم كاوه تهران به پايان رسيد. تك گل تيم نفت مسجدسليمان را حكيم نثاري در دقيقه 36 بازي به ثمر رساند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها