عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

استفاده از مه تمهيد نهايي داوود ميرباقري؛ صحنه‌هاي حضرت ابوالفضل(ع) در «مختارنامه» آغاز شد

استفاده از مه تمهيد نهايي داوود ميرباقري؛ صحنه‌هاي حضرت ابوالفضل(ع) در «مختارنامه» آغاز شد
شنبه 30 بهمن 1389  08:20 ب.ظ

نمايش صحنه‌هاي مربوط به حضرت ابوالفضل(ع) از شب گذشته ـ جمعه ـ همزمان با پخش قسمت بيست و يكم در سريال «مختارنامه» آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از اعتراض عده‌اي از مراجع تقليد به نمايش چهره‌ي حضرت ابوالفضل (ع)، محمود فلاح ـ تهيه‌كننده‌ي «مختارنامه» ـ به ايسنا اعلام كرده بود، حضرت ابوالفضل (ع) در نماهايي دور، با پوششي از مه و يا نور به نمايش درخواهد آمد.

شامگاه گذشته نيز در سريال «مختارنامه» بازيگر نقش حضرت ابوالفضل (ع) در نماهايي دور كه با مه پوشانده شده بود و مانع از ديدن چهره‌ توسط بينندگان مي‌شد، به تصوير كشيده شد.

اين در حالي است كه امروز ـ شنبه ـ يكي از سايت‌هاي اينترنتي اقدام به انتشار چهره‌ي بدون پوشش حضرت ابوالفضل(ع) كرد و نمايش اين عكس را روي سايت رسمي «مختارنامه» لينك داد.

مدير سايت «مختارنامه» دراين زمينه به خبرنگار ايسنا، گفت: اين سايت كار غيراخلاقي انجام داده و با پاك‌ كردن مه از چهره‌ي حضرت ابوالفضل(ع) از عكس اصلي در سايت «مختارنامه»، اقدام به انتشار عكس بدون پوشش حضرت ابوالفضل(ع) كرده است؛ همين عكس در سايت «مختارنامه» با مه آورده شده است.

مسعود پاكدل ـ عكاس سريال «مختارنامه» ـ نيز در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، با ابراز بي‌اطلاعي از انتشار عكس بدون پوشش حضرت ابوالفضل(ع)، انتشار عكس‌هاي حضرت ابوالفضل(ع) را تابع پخش تلويزيوني آن دانست.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
badrood تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها