عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تور بين المللي دوچرخه‌سواري در كهكيلويه برگزار مي‌شود

تور بين المللي دوچرخه‌سواري در كهكيلويه برگزار مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  08:21 ب.ظ

مدير کل تربيت بدني كهگيلويه و بويراحمد از مسابقات اسکي قهرماني نونهالان و نوجوانان ايران در اسفندماه امسال و برگزاري تور بين المللي دوچرخه سواري با حضور شش کشور خارجي در استان خبر داد.

 

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه كهگيلويه و بويراحمد محمد شفيعي در نشست با مسوولان شركت نفت و گاز گچساران افزود: گچساران قطب ورزش استان كهگيلويه و بويراحمد است.

 

وي بهترين راه شناساندن استان را برگزاري ميزباني مسابقات قهرماني کشور و تورهاي بين‌المللي عنوان كرد.

 

همچنين مهندس پاکدل ،مدير عامل شركت نفت و گاز گچساران نيز، وجود استعداهاي درخشان ورزشي در استان همچون ميلاد غريبي را مايه افتخار ورزش استان و شهر گچساران برشمرد و گفت: امور ورزش نفت و گاز گچساران در جهت توسعه ورزش استان از هيچ کوششي دريغ نخواهد كرد.

 

مسئول امور اداري نفت و گاز نيز بر تعامل بيشتر بين تربيت بدني استان و نفت و گاز گچساران و توجه بيشتر امور ورزش نفت و گاز به ورزش قهرماني و همگاني تاکيد كرد.

 

ملک زاده مسئول امور ورزش نفت و گاز گچساران نيز از حضور 23 رشته ورزشي ،12 هزار عضو ورزشي ،برگزاري 5200 کلاس آموزشي ،400 ورزشکار در ليگهاي برتر و استاني و عضويت 28 نفر از ورزشکاران در تيمهاي ملي کشور خبر داد و خواستار توجه بيشتر به ورزش شهرستان گچساران شد .

 

غلامي ، مسئول روابط عمومي شرکت نفت و گاز نيز در اين جلسه خواستار نگاه عادلانه و کارشناسي شده به ورزش استان شد و ورزش نفت و گاز گچساران را تاج ورزش استان دانست.

 

پناهپوري ،رئيس تربيت بدني شهرستان گچساران نيز در اين جلسه ضمن تقدير و تشکر از حمايت‌هاي مجموع نفت و گاز گچساران به ورزش شهرستان، ورزش نفت را بازوي اصلي ورزش شهرستان برشمرد و از حضور 36 هيأت ورزشي در شهرستان گچساران خبر داد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها