عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

سيامك سرلك: از ضرب پنالتي خودم راضي نبودم

سيامك سرلك: از ضرب پنالتي خودم راضي نبودم
شنبه 30 بهمن 1389  08:21 ب.ظ

هافبك فولاد خوزستان درباره از دست دادن موقعيت پنالتي خود برابر مس كرمان گفت: من در تيم فولاد پنالتي‌هاي زيادي را تبديل به گل كردم و هميشه با شرايط خوب پشت ضربه قرار مي‌گيرم، اما فكر مي‌كنم كه در اين بازي ضربه پنالتي خوبي نزدم و از ضربه خودم راضي نبودم.

سيامك سرلك در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان با بيان اين‌كه روز به روز شرايط تيمي ما بهتر مي‌شود، اظهار كرد: باتوجه به اين‌كه از نظر هماهنگي در وضعيت بسيار خوبي قرار داريم، تمام سعي خود را خواهيم كرد تا سهميه ورود به جام باشگاه‌هاي آسيا را كسب كنيم.

وي بيان كرد: برابر مس بازي بسيار خوبي انجام داديم. ما بسيار خوب بازي را شروع كرديم و اگر ضربه پنالتي من تبديل به گل مي‌شد مي‌توانستيم نيمه اول بازي را با پيروزي به رختكن برويم، اما متاسفانه اين اتفاق نيفتاد.

اين هافبك سرخ‌پوشان اهوازي افزود: با تدابيري كه جلالي انديشيده بود مي‌دانستيم كه در نيمه دوم بازي مي‌توانيم به گل برسيم. در نيمه دوم بازي را بسيار خوب شروع كرديم و در نهايت به گل رسيديم ما حتي مي‌توانستيم گل‌هاي ديگر را هم به ثمر برسانيم، اما اين امر محقق نشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها