عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

لب: اگر در كشور خودم بودم استعفا مي دادم!

لب: اگر در كشور خودم بودم استعفا مي دادم!
شنبه 30 بهمن 1389  08:22 ب.ظ

سرمربي شهرداري بندرعباس گفت: حرفهاي زيادي را در دل خود نگاه داشته‌ام و به موقع آنها را بيان مي كنم.

كارلوس فابين لب در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خليج فارس، افزود: عملكرد دلپذيري در برابر تيم پيام از خود نشان نداديم و تنها توانستيم از موقعيتهاي بدست آمده نهايت استفاده را ببريم.

وي ادامه داد: در نيمه دوم به خوبي تيم حريف را با پرس مهار كرديم و توانستيم در پايان سه امتياز بازي را كسب كرديم.

سرمربي شهرداري بندرعباس در مورد حضور مسعود اقبالي بر روي نيمكت تيم و ارائه نظرات فني در طول بازي، اظهار كرد: اقبالي از كارشناسان مبتكر در فوتبال ايران است و توانسته در طول دو هفته اخير راهكارهايي مناسب ارائه دهد كه در نتيجه گيري مثمر ثمر واقع شده است، اما در پايان تصميم گيرنده نهايي نيمكت شهرداري بندرعباس، من هستم!

وي اضافه كرد: گرچه در طول هفته هاي اخير از شأن و جايگاه گذشته خود برخوردار نيستم، اما خيلي از صحبتها در حال حاضر قابل بيان كردن نيست و در زمان مناسب به طور حتم به افشاي برخي حقايق مي پردازم.

لب در باره اخراج يا استعفاي خود كه اين روزها در محافل خبري مطرح شده است، اظهار كرد: در حال حاضر قصد كناره گيري ندارم، اما حضور اقبالي در تيم شهرداري باعث شده تا خيالم از بابت رفتنم از تيم شهرداري آسوده باشد، زيرا اقبالي از هر لحاظ شايستگي يك سرمربي كاردان را داراست.

وي با اعلام اينکه در كنارگذاشتن ماكسي ميليانو از تيم شهرداري و اضافه كردن ماكان دمبيلي نقشي نداشته است، تصريح كرد: مسوولان باشگاه در نيم فصل خود ماكسي ميليانو را به آرژانتين فرستاده و ماكان را به عنوان يك مهاجم جذب كردند كه در خروج و ورود اين دو بازيكن بنده نقشي نداشته ام.

سرمربي شهرداري بندرعباس در پايان گفت: اگر در كشورم آرژانتين چنين برخوردي بامن مي‌شد، به طور حتم استعفا مي دادم!

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها