عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سردار خراساني: دولت‌هاي قبلي مي‌كوشيدند جهاد سازندگي را تعطيل كنند

سردار خراساني: دولت‌هاي قبلي مي‌كوشيدند جهاد سازندگي را تعطيل كنند
شنبه 30 بهمن 1389  08:23 ب.ظ

رييس سازمان بسيج سازندگي گفت: علي رغم آن‌كه دولت‌هاي قبلي تلاش مي‌كردند فروغ جهاد را فرود آورند اما در سخت‌ترين شرايط سياسي طلاب و دانشجويان بسيجي پرچم جهاد را بالا نگه داشتند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سردار خراساني در هم‌انديشي نخبگان جهادگر در بشاگرد ضمن تقدير از نخبگان جهادگر گفت: تا 4-5 سال گذشته فقط 30 گروه جهادي داشتيم، اما امروز با افتخار مي‌گوييم بيش از 1500 گروه جهادي در كشور فعاليت مي‌كنند و اين روند به سرعت در حال گسترش است.

سردار خراساني هدف از برگزاري همايش هم‌انديشي نخبگان جهادگر را ميثاق با ولايت و تعيين راهبرد آينده بسيج سازندگي خواند و گفت: 313 نفر از نخبگان جهادگر به نمايندگي از ده‌ها هزار مجاهد در سراسر كشور جمع شده‌اند تا با تأسي به مرحوم حاج عبدالله والي با رهبر معظم انقلاب تجديد بيعت نمايند.

وي افزود: 18 گروه و اتاق فكر در حال تدوين راهبردهاي كلي بسيج سازندگي در دو سطح ملي و بين‌المللي هستند و اميدواريم تا سال آينده استراتژي بسيج سازندگي تدوين شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها