عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رييس سازمان بازرگاني اردبيل: از 25 اسفند ماه توزيع ميوه ايام عيد آغاز مي‌شود

رييس سازمان بازرگاني اردبيل: از 25 اسفند ماه توزيع ميوه ايام عيد آغاز مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  08:25 ب.ظ

رييس سازمان بازرگاني استان اردبيل گفت: قبل از اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها تقاضا براي آرد 15 هزار تن بود و بعد از اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها اين ميزان مصرف به زير 10 هزار تن رسيد و با كاهش 32 درصدي مواجه شديم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمدجعفر عظمايي امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اين كه به مناسبت فرا رسيدن عيد نوروز نمايشگاه بازرگاني داير مي‌شود، افزود: به غير از شهرستان كوثر، مير و نمين در تمام شهرستان‌هاي استان اين نمايشگاه داير خواهد شد.

وي با بيان اين كه در استان 600 غرفه براي اين نمايشگاه اختصاص يافته است، از 12 اسفند تا 23 اسفند ماه اين نمايشگاه به مدت 12 روز برپا مي‌شود.

عظمايي با اشاره به اين كه در مركز استان 220 غرفه داير خواهد شد، افزود: براساس قوانين مربوط به عرضه كالا 10 تا 15 درصد قيمت اين كالاها نسبت به قيمت سطح شهر كاهش خواهد داشت.

وي افزود: اكيپي متخصص از نماينده بهداشت و امور صنفي بازرگاني در محل حضور دارد تا نسبت به عدم درج قيمت و تخلفات رسيدگي كند.

وي افزود: در مركز استان 35 غرفه براي توزيع ميوه‌ي ايام عيد پيش بيني شده است واز 25 اسفند ماه اين توزيع آغاز به كار مي‌كند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها