عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

دوچرخه‌سوار سيستان و بلوچستان مقام نخست قهرماني كشور را كسب كرد

دوچرخه‌سوار سيستان و بلوچستان مقام نخست قهرماني كشور را كسب كرد
شنبه 30 بهمن 1389  08:26 ب.ظ

در بخش كوهستان؛
دوچرخه‌سوار سيستان و بلوچستان مقام نخست قهرماني كشور را كسب كرد

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت دوچرخه‌سواري سيستان و بلوچستان گفت: دوچرخه‌سوار استان‌ در مسابقات دوچرخه‌سواري كشور در بخش كوهستان موفق به كسب مدال نخست اين مسابقات شد.

مجتبي شجاعي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: امين نجفي بزي دوچرخه‌سوار حرفه‌اي سيستان و بلوچستان در مسابقات جايزه بزرگ كوهستان در ماده دانهيل در پارك جنگلي سرخه حصار موفق به كسب مدال نخست مسابقات دوچرخه سواري قهرماني كشور شد.
وي ادامه داد: اين مسابقات با حضور قهرمانان و ملي‌پوشان رشته دوچرخه‌سواري كشور برگزار شده است كه دوچرخه‌سوار سيستان و بلوچستان با آمادگي كامل در اين رقابت‌ها شركت و مقام نخست را از آن خود كرد.
رئيس هئيت دوچرخه ‌سواري سيستان و بلوچستان خاطرنشان كرد: اين ورزشكار سيستان و بلوچستاني در دور قبلي اردوي تيم ملي نيز به مرحله نهايي راه پيدا كرده بود.
شجاعي بيان كرد: امين نجفي بزي از استعدادهاي ارزشمند رشته‌دوچرخه‌ سواري سيستان و بلوچستان است كه با رمز توكل بر خدا، حمايت خانواده و راهنمايي و پشتيباني هئيت دوچرخه ‌سواري استان توانست در اين مسابقات بسيار خوب بدرخشد.
وي از برگزاري مسابقات دوچرخه‌سواري قهرماني سيستان و بلوچستان خبر داد و گفت: به مناسبت هفته وحدت يك دوره مسابقات قهرماني استان در پيست دوچرخه‌سواري سيستان‌ و ‌بلوچستان برگزار مي‌شود.
رئيس هيئت دوچرخه‌سواري سيستان و بلوچستان خاطرنشان كرد: اين مسابقات نيز در دو ماده كراس كانتري در كلاته زاهدان با حضور تمام دوچرخه‌‌سواران استان برگزار مي‌شود.
وي يادآور شد: نخستين كارگاه آموزشي دوچرخه‌‌سواري ويژه بانوان نيز در پيست دوچرخه‌سواري بانوان زاهدان برگزار شده است.
شجاعي بيان كرد: اين كارگاه با حضور نايب رئيس هيئت دوچرخه‌‌‌سواري استان و دو تن از مربيان برجسته اين رشته در دهكده المپيك زاهدان برگزار شده است.
رئيس هيئت دوچرخه‌سواري سيستان و بلوچستان خاطرنشان كرد: اين كارگاه تا پايان سال‌ جاري هر هفته در روزهاي جمعه برگزار مي‌شود و علاقمندان مي‌توانند براي شركت در اين كارگاه به دهكده المپيك زاهدان مراجعه كنند.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها