عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امروز دشمنان با ماسك انتساب به امام(ره) به ميدان آمده، اطلاعيه صادر مي‌كنند

امروز دشمنان با ماسك انتساب به امام(ره) به ميدان آمده، اطلاعيه صادر مي‌كنند
شنبه 30 بهمن 1389  08:26 ب.ظ

فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوي با اشاره به هجمه‌هاي فرهنگي دشمن، گفت: امروز نظام به علمداري و رهنمودهاي علما بيشتر از گذشته نيازمند است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه خراسان، سردار "غلا‌مرضا احمدي"، در مراسم يادواره شهداي روحاني کاشمر، با بيان اينكه حمايت شفاف از مواضع انقلاب و رهبري و اجراي طرح‌هاي فرهنگي از آزادي خرمشهر ضروري‌تر است، افزود: امروز به خاطر كينه‌اي كه دشمن از امام(ره)، انقلاب و ملت ايران دارد براي ضربه زدن دست به هر كاري مي‌زند.

وي با گراميداشت ياد و خاطره 23 هزار شهيد استان خراسان رضوي و 650 شهيد شهرستان كاشمر در دفاع مقدس، به رشادت‌هاي شهيد مدرس در خفقان رضاشاهي اشاره كرد و گفت: در زمان نوكر بي‌سواد و قلدر دست نشانده انگليس و آمريكا، يك عالم وارسته، قهرمان و مبارز به تنهايي توانست عَلَم مبارزه را بردارد و ماهيت اصلي اين فرد را برملا كند و با ظلم و ستم وي به مقابله برخيزد.

وي با تقدير و تشكر از مسئولان مجري يادواره، اظهار داشت: اگر بخواهيم از تاثير روحانيت در دفاع مقدس حرف بزنيم، قطعا فرصت كافي نيست.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوي با بيان اينكه در دوران دفاع مقدس هميشه شاهد يك اختلاف ماهيتي و چشمگير بين عناصر تاثيرگذار در ميدان نبرد نسبت به دشمناني بوديم كه هشت سال در برابر ما ايستادند، افزود: در مقطعي كه ملت ما براي نيازمندي‌هاي مشترك در ميدان نبرد دست به گريبان واسطه‌هاي بين‌المللي فروش سلاح بود و حتي براي تهيه بعضي از سلاح‌هاي پيش پا افتاده مثل آرپي‌جي، خمپاره كوچك، خودروي حمل رزمنده و لباس غواصي مشكل بين‌المللي داشت دشمن به كمك ساير اجانب محموله‌هاي 20 ميلياردي با سلاح‌هاي فوق‌العاده مدرن بين‌المللي دريافت مي‌كرد.

وي با اعلام اينكه اگر بخواهيم بگوييم اين تفاوت را چه پُر كرد و منجر به پيروزي جبهه حق شد، افزود: بايد از شهداي روحاني، امام(ره) و تاثير فقه امام جعفر صادق(ع) و امام باقر(ع) حرف زد. اگر دشمن قبل از دفاع مقدس اساتيدي همچون مطهري، بهشتي، هاشمي‌نژاد و استوانه‌هاي دين را در محراب به شهادت ‌رساند به خاطر تاثيري بود كه آنان در ادامه راه امام(ره) و تقويت بنيه ديني در جامعه داشتند.

وي با اشاره به اينكه حتي عالي‌مقام‌ترين شهدا هم شهادت‌شان را مرهون هدايت‌هاي امام(ره) هستند، افزود: اگر امام(ره)، ولايت فقيه و معنويت حاكم در بين رزمندگان و جامعه نمي‌بود، فرقي بين كشته‌هاي دشمن با شهداي ما نداشت.

سردار احمدي در ادامه به تاثير حضور طلاب و روحانيون در تقويت بنيه رزمي ‌گردانها اشاره و تصريح كرد: هميشه گردان‌هاي قدرتمند و خط‌ شكن نسبت به روحانيون فاضلي كه در آن شاغل بودند، انتخاب مي‌شدند.

وي با بيان اينكه در دوران جنگ، جبهه دشمن مشخص بود ولي امروز ميدان سخت‌تر شده است، گفت: متاسفانه افرادي كه تا ديروز در جبهه امام(ره) سردمدار اداره جنگ بودند، امروز مقامل رهبري هستند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوي اظهار داشت: امروز دشمنان با ماسك انتساب به امام(ره) به ميدان آمده‌اند و لباس مقدس اعتماد مردم را مي‌پوشند و اطلاعيه صادر مي‌كنند.

سردار احمدي با اشاره به اينكه امروز دشمنان طاقت ديدن ريشه‌هاي مقاومت ملت ما را در مصر، لبنان و تونس ندارند، افزود: اگر امروز بخواهيم عظمت رهبري و انقلاب را همه درك كنند، بايد ريشه‌هاي انقلاب در تمام منطقه بدود تا منطقه از حضور بيگانگان آزاد و پاك شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها