عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ريشه فتنه‌گران بايد خشكانده شود

ريشه فتنه‌گران بايد خشكانده شود
شنبه 30 بهمن 1389  08:26 ب.ظ

نماينده مردم ازنا در مجلس:
ريشه فتنه‌گران بايد خشكانده شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي گفت: ريشه فتنه‌گران به ويژه موسوي و كروبي بايد خشكانده شود.

عزت‌الله دهقان امروز در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس در ازنا با اشاره به اينكه خاتمي هم در اين فتنه‌ها بي‌گناه نيست، اظهار داشت: ريشه فتنه‌گران به ويژه موسوي و كروبي بايد خشكانده شود.
وي گفت: متاسفانه بعد از راهپيمايي عظيم 22 بهمن فتنه‌گران خدانشناس اين‌هايي كه خداعقل‌شان را گرفته، براي اينكه يك خدمت ديگري به ارباب‌شان كرده و براي اينكه اعلام همبستگي ديگري با رژيم صهيونيست باشند، پيام دادند كه روز 25 بهمن نظام فتنه كه شامل عده‌اي فريب خورده و مغرض و سلطنت طلب هستند به خيابان بريزند و به بهانه حمايت از انقلاب مصر آشوب به پا كنند و سران آمريكا و رژيم صهيونيست نيز خوشحال شدند و حمايت كردند.
وي اظهار داشت: در روز 25 بهمن افرادي ضد نظام و سلطنت طلب و آشوب‌گر كه همه با پيام سران خدانشناس فتنه به خيابان ريختند و اموال عمومي را تخريب كرده و به آتش كشيدند، عده‌اي از شهروندان بي‌گناه را زخمي و مجروح كردند و دو نفر از عزيزان را به شهادت رساندند.
نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي در ادامه گفت: ملت ما تا كي بايد تاوان اين دو نفر بريده از نظام را بدهند، تا كي بايد افراد ساده‌لوح و مغرض و فرصت طلب آشوب به پا كنند و افرادي بي‌گناه را به خاك و خون بكشند و به بيت‌المال آسيب برسانند.
‌دهقان افزود: از قوه قضائيه مي‌خواهيم كه با اين دو نفر فتنه‌گر برخورد قاطعانه شود و آنها را محاكمه نمايد.
وي اظهار داشت: البته خاتمي هم دستش در خون اين افراد آلوده است و بايد محاكمه شود و به سزاي اعمال ننگينش برسد.
دهقان در پايان تصريح كرد: در مجلس هم نمايندگان محترم اعم از اقليت و اكثريت نيز خشم و تنفر خود را از اقدامات اين افراد اعلام كردند و خواهان محاكمه سران فتنه هستند.‌
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها