عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

ريشه فتنه‌گران بايد خشكانده شود

ريشه فتنه‌گران بايد خشكانده شود
شنبه 30 بهمن 1389  08:26 ب.ظ

نماينده مردم ازنا در مجلس:
ريشه فتنه‌گران بايد خشكانده شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي گفت: ريشه فتنه‌گران به ويژه موسوي و كروبي بايد خشكانده شود.

عزت‌الله دهقان امروز در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس در ازنا با اشاره به اينكه خاتمي هم در اين فتنه‌ها بي‌گناه نيست، اظهار داشت: ريشه فتنه‌گران به ويژه موسوي و كروبي بايد خشكانده شود.
وي گفت: متاسفانه بعد از راهپيمايي عظيم 22 بهمن فتنه‌گران خدانشناس اين‌هايي كه خداعقل‌شان را گرفته، براي اينكه يك خدمت ديگري به ارباب‌شان كرده و براي اينكه اعلام همبستگي ديگري با رژيم صهيونيست باشند، پيام دادند كه روز 25 بهمن نظام فتنه كه شامل عده‌اي فريب خورده و مغرض و سلطنت طلب هستند به خيابان بريزند و به بهانه حمايت از انقلاب مصر آشوب به پا كنند و سران آمريكا و رژيم صهيونيست نيز خوشحال شدند و حمايت كردند.
وي اظهار داشت: در روز 25 بهمن افرادي ضد نظام و سلطنت طلب و آشوب‌گر كه همه با پيام سران خدانشناس فتنه به خيابان ريختند و اموال عمومي را تخريب كرده و به آتش كشيدند، عده‌اي از شهروندان بي‌گناه را زخمي و مجروح كردند و دو نفر از عزيزان را به شهادت رساندند.
نماينده مردم ازنا و دورود در مجلس شوراي اسلامي در ادامه گفت: ملت ما تا كي بايد تاوان اين دو نفر بريده از نظام را بدهند، تا كي بايد افراد ساده‌لوح و مغرض و فرصت طلب آشوب به پا كنند و افرادي بي‌گناه را به خاك و خون بكشند و به بيت‌المال آسيب برسانند.
‌دهقان افزود: از قوه قضائيه مي‌خواهيم كه با اين دو نفر فتنه‌گر برخورد قاطعانه شود و آنها را محاكمه نمايد.
وي اظهار داشت: البته خاتمي هم دستش در خون اين افراد آلوده است و بايد محاكمه شود و به سزاي اعمال ننگينش برسد.
دهقان در پايان تصريح كرد: در مجلس هم نمايندگان محترم اعم از اقليت و اكثريت نيز خشم و تنفر خود را از اقدامات اين افراد اعلام كردند و خواهان محاكمه سران فتنه هستند.‌
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها