عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

موسوي و كروبي از مصاديق بارز ياغيگري و محارب هستند

موسوي و كروبي از مصاديق بارز ياغيگري و محارب هستند
شنبه 30 بهمن 1389  08:27 ب.ظ

شوراي هماهنگي ائمه جمعه كهگيلويه و بويراحمد در بيانيه‌اي اعلام كرد:
موسوي و كروبي از مصاديق بارز ياغيگري و محارب هستند

خبرگزاري فارس: شوراي هماهنگي ائمه جمعه كهگيلويه و بويراحمد در بيانيه‌اي ضمن محكوميت اقدام خائنانه سران فتنه اعلام كرد: موسوي و كروبي از مصاديق بارز ياغيگري بوده و محارب هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ياسوج، شوراي هماهنگي ائمه جمعه كهگيلويه و بويراحمد صبح امروز به نمايندگي از تمام ائمه جمعه اين استان در بيانيه‌اي اعلام كرد: امروز نداي انقلاب اسلامي در سراسر دنيا به ويژه كشور‌هاي مسلمان طنين‌انداز شده و موج بيداري اسلامي نشأت گرفته از آن، پس از سرنگوني ديكتاتور‌هاي مصر و تونس، به آرامي نظام‌هاي پوسيده و آكنده از فساد خاورميانه و شمال آفريقا را سرنگون مي‌كند.
در اين بيانيه آمده است: سران فساد استكباري كه مي‌دانند قيام امروز ملت‌هاي مسلمان نشأت گرفته از انقلاب شكوهمند اسلامي در ايران است، از اين رو پس از انتخابات باشكوه و 40 ميليوني سال 88 دست به دامان يك جريان فاسد و غرب‌زده در ايران شدند تا با فتنه‌انگيزي و بهره‌برداي از فضاي غبارآلود فتنه، شيريني اين حماسه بزرگ را در كام ملت ايران تلخ كرده و با تضعيف پايه‌هاي انقلاب، تأثيرگذاري آن را بر منطقه كاهش دهند.
شوراي سياست‌گذاري ائمه جمعه كهگيلويه و بويراحمد در بخش ديگري از اين بيانيه تأكيد كرده است: فتنه 88 با رهبري پيامبرگونه رهبري معظم انقلاب و حضور ملت مسلمان و بصير ايران در 9 دي و 22 بهمن 88 نقش بر آب شد و اين ‌بار دشمن كه عظمت حضور مردم ايران در راهپيمايي 22 بهمن 89 را پيش‌بيني كرده و آن را موجب تقويت روحيه انقلابي در مردم كشور‌هاي اسلامي مي‌دانست، سعي كرد تا با ايجاد اغتشاش و بي‌ثباتي در ايران اسلامي، بار ديگر جنبش مرده سبز را احيا كرده و اين‌گونه قيام ملت‌هاي مسلمان را به حاشيه براند.
در قسمت ديگري از اين بيانيه آمده است: در اين راستا سران استكباري آمريكا و رژيم غاصب صهيونيستي در هماهنگي كامل با عوامل فتنه، آن‌ها را به صدور بيانيه منافقانه ترغيب كرده كه اين حركت هماهنگ سبب شد برخي فريب‌خوردگان به كف خيابان آمده و در اين راستا دو جوان دانشجوي بسيجي مورد اصابت گلوله منافقين و سلطنت‌طلبان قرار گيرند.
شوراي سياست‌گذاري ائمه جمعه كهگيلويه و بويراحمد با تسليت شهادت دو جوان دانشجو و بسيجي راه بصيرت، خاطرنشان ‌كرده است: ملت مسلمان، انقلابي و بصير ايران اسلامي با تمسك به زعامت و رهبري مقام معظم رهبري، اجازه نخواهند داد تا بار ديگر سران استكبار با بازيگري گروهي فاسد و خود باخته امنيت اين مرز و بوم را كه با خون هزاران شهيد به دست آمده به خطر انداخته و انقلاب اسلامي خود را تا ظهور مهدي موعود (عج) به دست نا‌اهلان و نامحرمان نمي‌سپارد.
در اين بيانيه آمده است: اعمال مجرمانه سران فتنه از جنس ياغيگري بوده و به واسطه خون‌هايي كه در اين مدت به جهت اعمال ننگين ‌آنها بر زمين ريخته شده، حكم محارب را دارند كه مسئولان قضايي بايد هر چه زودتر با اين جرثومه‌هاي فساد برخورد قانوني كنند.
انتهاي پيام/ج30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها