عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

حسين عسگري يازدهمين مدال کاروان ايران را به دست آورد

حسين عسگري يازدهمين مدال کاروان ايران را به دست آورد
شنبه 30 بهمن 1389  08:29 ب.ظ

در چهارمين و آخرين روز از رقابتهاي دوچرخه سواري قهرماني آسيا در مواد جاده، حسين عسگري ملي پوش کشورمان موفق به کسب چهارمين مدال برنز کاروان دوچرخه سواري ايران شد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از روابط عمومي فدراسيون دوچرخه سواري، چهارمين و آخرين روز از رقابتهاي دوچرخه سواري قهرماني آسيا تايلند، امروز شنبه 30 بهمن ماه در ماده استقامت جاده در رده سني بزرگسالان به مسافت 160 کيلومتر و دماي 43 درجه پيگيري شد که در پايان، رکابزنان ژاپن و ازبکستان به ترتيب مقام هاي اول و دوم را به دست آوردند و حسين عسگري ملي پوش کشورمان توانست با کسب مقام سوم، چهارمين مدال برنز و يازدهمين مدال کاروان دوچرخه سواري ايران را به دست آورد.

در رده بندي تيمي رقابتهاي جاده : تيم ايران در مجموع رقابتهاي استقامت و تايم تريل با کسب يک مدال طلا و دو برنز پس از تيم هاي کره، هنگ کنگ در جاي سوم ايستاد.

همچنين روز گذشته نيز سومين روز از رقابتهاي قهرماني آسيا در مواد جاده پيگيري شد که در پايان نتايج آن بدين شرح اعلام شد:

 

** بخش زنان

در تايم تريل انفرادي جوانان: رکابزنان کره، هنگ کنگ و ويتنام به ترتيب اول تا سوم شدند و نجمه حسين پور از کشورمان توانست با رسيدن به خط پايان، رده ششم را به دست آورد. در اين ماده 9 کشور حضور داشتند.

در استقامت جاده بزرگسالان: نيکناز فاضلي، رقيه شريفي و مريم جلاليه رکابزنان ملي پوش کشورمان حذف شدند، در اين ماده 28 رکابزن از 11 کشور حضور داشتند.

در تايم تريل بزرگسالان: رکابزنان تايلند، کره و هنگ کنگ به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را به دست آوردند، رقيه شريفي از ايران رده نهم را به دست آورد. در اين ماده 11 تيم حضور داشتند.

** بخش مردان

در استقامت جاده جوانان: دراين ماده 47 رکابزن در قالب 16 کشور حضور داشتند، شهاب جديداسلامي، امير کلاهدوز، پيام سعدي پور و عليرضا قهرماني راد دوچرخه سواران کشورمان در اين ماده موفق به کسب مدال نشدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها