عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تدوين طرح حركت‌هاي جهادي

تدوين طرح حركت‌هاي جهادي
شنبه 30 بهمن 1389  08:30 ب.ظ

رئيس سازمان بسيج سازندگي خبر داد؛
تدوين طرح حركت‌هاي جهادي

خبرگزاري فارس:‌ رئيس سازمان بسيج سازندگي از تدوين طرح جامع و راهبردي حركت‌هاي جهادي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شرق هرمزگان، مجيد خراساني جمعه شب در حاشيه هم‌انديشي نشست نخبگان و پيشكسوتان جهادگر در بشاگرد اظهار داشت: بسيار خوشحاليم كه اين نشست در نقطه‌اي از كشور برگزار مي‌شود كه به عنوان منطقه‌اي آرماني براي فعاليت‌هاي جهادي به واسطه وجو عبدالله والي شناخته مي‌شود.
وي ادامه داد: عليرغم تلاش‌هايي كه دولت‌هاي قبلي در راستاي افول روند حركت‌هاي جهادگري داشتند اما كماكان پرچم جهادگري حتي در بدترين شرايط سياسي نيز توسط جهادگران بالا نگاه داشته شد و در حال انتقال به نسل‌هاي ديگر است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين خطاب به نخبگان جهادگر كشور ابراز داشت: شما به نمايندگي از هزارن جهادگر در همين‌جا با رهبري ميثاق خواهيد كرد كه نه تنها پرچم جهادگري حفظ مي‌كنيد بلكه با استفاده از تجربيات 10 ساله جهادگري آن را براي نسل‌هاي آينده نيز تبيين مي‌كنيد.
وي همچنين با اشاره تدوين طرح حركت‌هاي جهادي ابراز داشت: در پي برگزاري و تشكيل 18 كارگروه تخصصي و پيشبرد امور به صورت كارگاهي طي حضور نخبگان جهادگر در بشاگرد مقدمات زمينه تكميل اين طرح فراهم و با هدف تدوين در سال نو به رئيس سازمان تحويل و وي در صورت صلاحديد به مقام معظم رهبري تقديم مي‌كنند.
خراساني ادامه داد: فعاليت‌هاي جهادي در طرح مذكور در دو بعد ملي و بين‌المللي و به روشي مدون و اثربخش ادامه پيدا خواهد كرد.
يادآور مي‌شود نخبگان و پيشكسوتان جهادگر سراسر كشور از جمعه در شرقي‌ترين نقطه هرمزگان (بشاگرد) كه مرحوم عبدالله والي در اين منطقه 23 سال از عمر خود را صرف جهادگري كرده حضور يافته‌اند.
انتهاي پيام/خ30/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها