عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تدارك80 غرفه در جشنواره منطقه‌اي مطبوعات خليج‌فارس در خوزستان

تدارك80 غرفه در جشنواره منطقه‌اي مطبوعات خليج‌فارس در خوزستان
شنبه 30 بهمن 1389  08:30 ب.ظ

معاون مطبوعاتي اداره كل ارشاد خوزستان خبر داد:
تدارك80 غرفه در جشنواره منطقه‌اي مطبوعات خليج‌فارس در خوزستان

خبرگزاري فارس: معاون مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان گفت: 80 غرفه در چهارمين جشنواره منطقه‌اي مطبوعات خليج‌فارس در استان برنامه‌ريزي شده است.

مسعود حميدي‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: برگزاري جشنواره مطبوعات تأثير بسزايي در معرفي مطبوعات به مردم دارد.
وي خاطرنشان كرد: در همين راستا چهارمين جشنواره منطقه‌اي مطبوعات استان خوزستان با 80 غرفه پنجم اسفندماه سال جاري آغاز به كار خواهد كرد.
معاون مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان افزود: روزنامه‌نگاران و خبرنگاران بايد آثار ارزشمند خود را در اين جشنواره معرفي كنند.
وي ادامه داد: غرفه‌هاي برنامه‌ريزي شده در اين جشنواره 9 متري است البته غرفه‌هاي نمايشي مربوط به روابط‌عمومي‌ها و غرفه‌هايي كه به معرفي خليج فارس مي‌پردازند در ابعاد متفاوتي برنامه‌ريزي شده‌اند.
حميدي‌نژاد تصريح كرد: اين جشنواره از نظر محتوايي نسبت به سال گذشته نيز تغييرات به‌سزايي داشته كه در راستاي ارتقاي سطح جشنواره برنامه‌ريزي شده است.
وي در ادامه گفت: در بخش جنبي و ويژه در سال گذشته براي مقاله يك موضوع در نظر گرفته شده بود كه امسال آن را به چهار موضوع ارتقاء داديم.
معاون مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان اضافه كرد: تاكنون 800 مقاله با شركت 250 نفر به دبيرخانه جشنواره ارسال شده كه نسبت به سال گذشته رشد چشمگيري داشته است.
وي اظهار داشت: شب‌هاي فرهنگي استان از جمله برنامه‌هاي جانبي است كه در چهارمين جشنواره منطقه‌اي استان ارائه مي‌شود.
حميدي‌نژاد خاطرنشان كرد: در اين برنامه جانبي برخي از اقوام مختلف استان به معرفي آداب و سنت‌هاي خود مي‌پردازند.
وي افزود: برپايي كارگاه‌هاي آموزشي و كنفرانس مطبوعاتي نيز از ديگر برنامه‌هاي جانبي چهارمين جشنواره منطقه‌اي استان خوزستان است.
معاون مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان ادامه داد: براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده مقرر شده بود كه اختتاميه هشتم اسفندماه برگزار شود اما باتوجه به اينكه معاون مطبوعاتي وزير ارشاد به‌منظور حضور در استان در روز هفتم اسفند اعلام آمادگي كردند، ممكن است تاريخ برگزاري اختتاميه تغيير كند.
وي تصريح كرد:باتوجه به اينكه حضور معاون وزير ارشاد در اين جشنواره به‌منظور بررسي مشكلات مطبوعات استان حائز اهميت است احتمالاً تاريخ اختتاميه به هفتم اسفندماه تغيير كند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها